Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich co dają się nabierać na pisowską propagandę, że zły Tusk, zła unia, zły putin, że ciągle przeszkadzają partii we wprowadzaniu dobrobytu. Rząd jest od tego, żeby zarządzać i reagować na wszelkie złe sytuacje. Jeśli przeszkadza im putin, to powinni temu zaradzić, jeśli Tusk ma coś na sumieniu, to powinni go postawić przed sądem. Jeśli jest jakieś zagrożenie to ich zadaniem jest temu zagrożeniu przeciwdziałać. A jeśli tego nie potrafią, to znaczy, że rząd jest do dupy. Każdy poprzedni jakoś sobie radził niezależnie od tego czy przyszło im rządzić w czasach kryzysu, czy w czasach prosperity. A obecny jakoś nie potrafi. Więc odpowiedzcie sobie sami, czy spełniają powierzone im zadanie, czy może trzeba ich wymienić, bo sobie nie radzą z tym co nas spotkało? Złej baletnicy wadzi rąbek u spódnicy.
#bekazpisu #inflacja #wojna
  • 22
@hors: Hmm... nie widzę żeby ktoś do Ciebie to pisał, ale tak jak już wspominałem kolejny raz potwierdzasz że inteligencja to nie jest Twoja mocna strona. Chętnie Ci wytłumaczę mój pierwszy wpis, ale będzie Cię to kosztować wpłatę dowolnej kwoty na dowolny cel charytatywny, bo szkoda mi czasu. Deal?
@Niebadzsmokiem: Ty próbujesz tłumaczyć propagandę, która jest, była i będzie. Dodatkowo założenia masz dobre, ale to nie są uniwersalne rzeczy i stałe jak jakieś obliczenia. Tak to rząd odpowiada za to co się dzieje w kraju, tak to rząd powoduje że pewne rzeczy dotykają każdego z nas, ale nie zawsze rząd może wszystko przewidzieć, i nie zawsze rząd ma na wszystko wpływ i za wszystko odpowiada. Więc jeżeli na przykład Kaczor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Niebadzsmokiem: ale synek powiedz, kto tyle doł? No powiedz? Może jeszcze tych, NO, GEJUF będziesz popierać? Synek zastanuw się. Nikt nie da nam tyle długu, ile obieca nam piss. A poza tym, żeby Polacy musieli sami na swój dobrobyt pracować? Pogięło? ()