Wpis z mikrobloga

Już za te kilkanaście minut w pewnym sensie start sezonu dla sporej ilości graczy, bo dziś już pierwsza runda Pucharu Polski! :-)

Ja teoretycznie powinienem łatwo wygrać, ale jednak zawsze jest ta nutka niepewności...

Dla wszystkich grających powodzenia dziś! :-)

#hattrick
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mrboo: Która liga? Myślę, że zabawa w puchar jest dobra tak od V w górę. Ja w swojej VII mogę liczyć co najwyżej na 3-4 rundę :(

To jedno, a drugie że jaram się tym meczem i kilka godzin spędziłem na wertowaniu poprzednich ustawień kolesia, jego transferach i różnych opcjach jak wygrać, żeby przy okazji nie zniszczyć 'pewności siebie' którą trzymam na mecze ligowe :D
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: Ja no beniaminek w VI lidze. Czyli w tym sezonie VI po awansie z VII ;-)

Ja najdalej doszedłem do 7 rundy PP, ale tam przegrałem z GMem po ustawieniu "pijackim" :/ (to było jednak no ponad 5 lat temu...)
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: Tak, ale bez większych sukcesów niestety. Maksimum to była 5 liga ;-)

No na sparing jestem chętny zawsze :-) Tam zgłoszę się, jak odpadnę z PP...bo no chciałbym, jak najdłużej pograć - to zawsze no dodatkowy zastrzyk gotówki :-)
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: Tak, ale wystarczy kontuzja i jestem w czarnej dupie ;P On co by nie mówić to filar defensywy! Choć niby mam obrońców wytrenowanych jakiś, ale jednak bramkarz dużo daje. Ah szkoda, że nie ma kompletu na trybunach to mniej kasy będzie za ten mecz dziś :(
  • Odpowiedz
@Mrboo: Nie dość, że bramkarz ma ogromny wpływ na defensywę, to dobry jeszcze kosztuje sporo gotówki. Można powiedzieć, że to taki mały 'skarb', szkoda tylko że jeszcze ok. 5 sezonów i będziesz musiał szukać kolejnego.
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: No przyznam raczej takowego drugiego nie znajdę. Co najwyżej coś podobnego! Póki co prowadzę 1-0 :-)

Mojemu przeciwnikowi dwa razy wyświetlił się komunikat o zaleceniach w przeprowadzaniu akcji środkiem (gra taktykę "atak środkiem"), ale nic się nie pojawiło. Więc pewnie mój rywal ma tak słaby atak, że jego akcje "nie są warte" odnotowania ;-)
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: Mniej więcej, jak pojawia się info o tym "zaleceniu" (czyt. to, że gra się atak środkiem/skrzydłami) to zazwyczaj pojawia się po minucie akcja daną stroną boiska. Ale no u mojego rywala nic nie pojawiło się. Więc bardzo prawdopodobne, że mam dużą przewagę w danej formacji (w tym przypadku moja środkowa obrona - jego środkowy atak). Przynajmniej no tak mi się wydaje ;-)
  • Odpowiedz
@Mrboo: A jeśli pamiętasz tego młodego, którego ostatnio wylosowałem. Wystawiłem go dziś na ataku i na dzień dobry miał 5 gwiazdek ;)
  • Odpowiedz
@88mph: Po prostu miał fajne podania z tego co pamiętam, a boki no sporo dają do oceny gwiazdkowej. Choć do oceny gwiazdkowej u gracza trochę daje też np. wystąpienie pozytywnego eventu pogodowego.
  • Odpowiedz
@Mrboo: @88mph: Ten mecz do przodu. Mam już swojego przeciwnika w następnej kolejce. Powinienem dodać, że następna definitywnie będzie też ostatnią. Nawet HTbug nie pomoże jak koleś ma TOP11 TSI prawie 6 razy wyższe.
  • Odpowiedz
@TheSocialOne: Ja gram u siebie i uważam, że mam rywala do przejścia, choć trochę te ataki jego mnie przerażają, ale za to nie ma obrony...

Gorzej jeśli mnie czymś zaskoczy w ciągu tygodnia. Będę obserwował wszystko - transfery no i to jak w niedziele się ustawi ;-)
  • Odpowiedz