Wpis z mikrobloga

@rozowyslonikx: Osobiście outfit mi się nie podoba, ale daj znać jak było, czekam z niecierpliwością (ʘʘ).

Pamiętaj nie oszczędzać sobie, nawet jakbyś miała nie zjeść, najwyżej weźmiesz na wynos. Może dzisiaj jakiś stek japoński smażony na kamieniu? ( )
  • Odpowiedz
@herbata_z_cytryna: W życiu albo ruchasz albo jesteś ruchanym. Moralnie #!$%@?, ale co z tego? Poniesie jakieś konsekwencje? Nie.

Liczę na to, że z tego co robi moze chociaz 1% facetów obudzi sie rano i stwierdzi "Boze.. ale ja jestem glupi" albo poczuje sie tak jak na to zasluguje. Bo to on spermi, najprawdopodobniej chce ja wyruchac i placi jak grzeczna suczka. Nie ma dla nich litosci, za to co zrobili z
  • Odpowiedz
Nie na taką skalę. Dlatego cieszę się za każdym razem jak spermiarz zostanie wydymany w kakałko


@dzkeson: A ja powiem inaczej - kiedyś było dużo gorzej, tylko teraz ludzie zaczęli się budzić z tego, że spermiarzenie jest creepy.

Dlatego cieszę się za każdym razem jak spermiarz zostanie wydymany w kakałko

Zamiast naśmiewać to może lepiej edukować młodych chłopców, bo to w nich w pierwszej kolejności uderzają złe wzorce albo totalna nieświadomość
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: 'Kiedyś' mam na myśli erę 2010, kiedy sie ubijalo jeszcze metki w m2, rozmowa z rozowymi wtedy to byla dla przyjemność, dzisiaj to bardziej obowiązek. Znalezienie dzisiaj kogoś fajnego do zwyklej rozmowy to graniczy z cudem, a juz troche doswiadczenia mam. Ładna przeważnie jest tępa jak przecinak, a z brzydką fajnie się gada ale co z tego jak ona sie zaraz nakreci, a Ciebie na sama mysl fizycznosci z nią
  • Odpowiedz
@dzkeson:

'Kiedyś' mam na myśli erę 2010, kiedy sie ubijalo jeszcze metki w m2, rozmowa z rozowymi wtedy to byla dla przyjemność, dzisiaj to bardziej obowiązek. Znalezienie dzisiaj kogoś fajnego do zwyklej rozmowy to graniczy z cudem, a juz troche doswiadczenia mam. Ładna przeważnie jest tępa jak przecinak, a z brzydką fajnie się gada ale co z tego jak ona sie zaraz nakreci, a Ciebie na sama mysl fizycznosci z nią
  • Odpowiedz