Wpis z mikrobloga

Ja ubezpieczałem samochód w październiku. Zero zniżek - 810 zł w Warcie. Tam mi wyszło najtaniej a poszedłem do agencji, która robiła porównanie wsród wszystkich.
@Suszi88: dawaj te megabadziewne firmy, nie mam mbanku i mam w dupie OC, to nie jest ubezpieczenie dla mnie tylko dla ewentualnego poszkodowanego, więc chcę zapłacić jak najmniej, dzięki za pomoc :D
@Suszi88: samochód 2004 rok 1.6 benzyna. Może mieli jakieś promocje w Warcie na pierwsze OC dla początkujących kierowców.

@KikU

Jak sobie robiłem wyliczenie przez www to mi też tak wychodziło. Tak jak pisałem idź do agencji i sprawdzą gdzie będzie najtaniej. Im się wyświetlają różne promocje, których na stronie www nie zobaczysz.
@Nizki: No w tamtym roku chyba 850zl płaciłem w multiagencji, ale muszę mieć ubezpieczenie na jutro, więc może być ciężko je ubezpieczyć inaczej niż przez neta :)
@KikU: sprawdź youcandrive.pl - póki co to najtaniej mi wyliczyli, ale sam też szukam - może czegoś jeszcze tańszego się trafi. I wyszukaj w necie generatora kodów rabatowych, zawsze to kilka procent w dół.

Jak dziś ci się kończy poprzednia polisa to chyba musisz wypowiedzieć umowę poprzedniemu ubezpieczycielowi. Ja kiedyś robiłem to ostatniego dnia - poleciałem na pocztę i nadałem polecony, dzięki czemu miałem dowód że wysłałem w terminie.