Wpis z mikrobloga

Myślę czy nie wrócić do classica na WOTLK bo podobno zajebiście było i najlepszy dodatek. Zacząłem grać podczas legionu i ciekawi mnie czy z dużą ścianą będę musiał się zmierzyć. Dodatkowo martwi mnie, że większość to weterani a ja taki noobas na wotlku xD Co robić anoniasze? A jak ktoś ma wolne miejsce w gildi to też dąłącze chętnie

#worldofwarcraft
#warcraft
  • 10
@Zekashi: WotLK to taki troche retail na classicu. Endgame retailowe, ale klasy i levelowanie clasaic. (tylko bez dungeon findera ale zapewne pozniej o tal dojdzie)

Najlepsza byla vanilla, bo nie miala podzialu na endgame i levelling tyljo sie od poczatku do najwyzszych rajdow byl ciagly i spojny progres. A wrath juz jak retail ma podzial na levelowanie, dungeonowanie, i raidowanie, czy levelowanie, battlegroundowanie, i arenowanie
@murmurlrl: akurat jestem fanem old schoolu, więc nastawiam się bardzo pozytywnie. Na pewno nie będę miał efektu tak mocnej nostalgia, ale sam fakt, że trochę przeniosę się w czasie do momentu kiedy Blizzard robił dobre gry mnie fascynuje
@Zekashi: Znaczy wiesz, bardziej chyba chodziło mi o próg wejścia, który niestety jest spory. Dzisiejszy retail diametralnie różni się od takiego Wotlka. Mechanika klas to czasem zupełnie co innego, większością klas gra się jak na pianinie, ale jeśli nie nastawiasz się na jakieś hardkorowe granie, to raczej nie powinno przeszkadzać. To jest też IMO trochę problem classica. Wtedy jak wychodził, to ludzie literalnie byli noobami i dopiero uczyli się gry i