Wpis z mikrobloga

@vrim: Żeby znaleźć mój komentarz, w którym wybielam/ bronię PISu to trzeba się udać na księżyc. Żeby znaleźć komentarz wybielający/broniący PiSu z Twojego konta czy innej konfiarskiej ameby umysłowej to wystarczy przejechać o 5 komentarzy w dół.
Pamiętaj kucu, w pierwszej na Bosaka, a w drugiej na Dudę.
Ale dla ułatwienia, powiem, że ten opis w połowie to bajt, w połowie jest prawdziwy. Uruchom resztki swojego małego móżdżku i zgadnij, która
@Normie_Lurker: OK, widzę, że nawet nie odróżniasz kryptopisowca od jawnego pisowca.

A co do Twoich urojeń o moim wybielaniu PiS-u; nudny jesteś wraz z innymi neuropkami i tyle.
OK, widzę, że nawet nie odróżniasz kryptopisowca od jawnego pisowca.


@vrim: pisowiec to zwolennik pisu, a kryptopisowiec to każdy konfiarz

A co do Twoich urojeń o moim wybielaniu PiS-u; nudny jesteś wraz z innymi neuropkami i tyle.


@vrim: mówię tylko prawdę, a prawda prawicowców boli najbardziej¯\_(ツ)_/¯

Skończyłeś się wydurniać? To wracaj do wybielania PiSu xD
@Aken: Chwila, przeleciałem po jego komentarzach i nie widze jakiegoś prawactwa, ot mirek jakich wiele, wy wpisujecie sobie do tej listy, kto o si nawinie XD
@Aken: Znasz realia II Rzeczpospolitej ? Zadziwiające jest to że jak na wschodzie UA, jak jakiś cywil Rosyjski pomoże ruskim wojskom, to jest to zdrada, V koumna, śmieć i kolaborant. A gdy żyd wywieszał bolszewicką flagę ( tak rewolucja bolszewicka, była głównie żydowskim dziełem za niemieckie pieniądze + masy ludu niezadowolone z biedy ) to kim jest wtedy ten żyd ?