Wpis z mikrobloga

komuś też youtuba dodaje jakieś filmy z dupy do polubionych? nie wiem czy to efekt tej klątwy co teraz jest na tej platformie czy jakiś dziad kalwaryjski mnie hakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) w logowaniach nie mam innego usera a w czasie rzeczywistym dodaja mi się lajki na filmach z całego świata
#youtube ##!$%@?
  • 4
  • Odpowiedz
@Zachodni: Mam podobny problem. Ostatnio w historii obejrzanych na YT znalazłam randomowe filmiki typu "SPOTIFY HACK", "ADOBE PHOTOSHOP HACK" albo jakieś inne clickbaity z fortnite i cs'em w tle. Mimo że je usuwam, pojawiają się systematycznie, zwykle co najmniej jeden dziennie. Dzisiaj znalazłam w subach kanał, którego nie znam. Jeśli haker, to musi dobrze się maskować, bo mimo weryfikacji 2-etapowej i silnego hasła nie dostałam żadnego alertu. Podejrzewam, że są to
  • Odpowiedz
@GoatGirl: dzisiaj się to zaczęło dziać, w nocy oglądałem normalnie sobie wuwunia jako ostatni film w historii a rano patrze w polubionych filmy jakieś pododawane z indii chin rosji, tematyka głownie strzelanki komputerowe, maszyny hazardowe i kryptowaluty( ͡° ͜ʖ ͡°) w subach nic nie dodali, na kanale moim też nic ale mam jeden film z 70k wyświetleń i może kiedyś mi go ktoś zboostował bo jest u
  • Odpowiedz