Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie Mirki,
udało mi się dostać na studia stacjonarne na UW (socjologia i historia), a chciałem iść na MISH na który się nie dostałem. Czy zostać na którymś z tych kierunków, a może lepiej próbować z MISH? Co myślicie?
#anonimowemirkowyznania #studia #uw #matura

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dbf8cff242eefd0a1cb29b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 5
62dbf8cff242eefd0a1cb29b: @michelney: @faradobus: Ogólnie interesuje mnie funkcjonowanie społeczeństwa, dlatego chciałem iść na MISH, tam zrobić magistra z socjologii i do tego iść zgłębiać powiązaną z socjologią wiedzę z innych kierunków np. z zakresu antropologii(główny plus MISH). Z historii byłem jednak lepszy niż z WoS, więc łatwiej będzie mi o odpowiednie oceny do dostania się na MISH, ale będę musiał studiować od nowa. Z tego samego powodu po historii bedzie
@AnonimoweMirkoWyznania: jako ktoś kto skończył historię w ramach mishu (co prawda nie UW) mogę Ci doradzić, że jest to to tyle dobre rozwiązanie, że pomaga poszerzyć bazę, którą dają Ci same studia historyczne (które, dobrze wykorzystane, dają fajną ogólną wiedzę o świecie i umiejętność wyszukiwania informacji). Pamiętaj, że mish to nie jest żadna szkoła poetów tylko system ułatwiający życie. Ja miałem tak, że potrzebowałem się dokształcić z zakresu rusycystyki i dziedzin