Wpis z mikrobloga

Moje wnioski na szybko:
-Mimo wyniku nie graliśmy aż tak źle;
-Te dwie bramki to wynik tego, że nie mieliśmy stoperów w tym meczu, bo za dużo to ta Pogoń zagrożenia nie stworzyła, a jedynie wpuściliśmy dwa babole, trzeba chuchać i dmuchać na Wełnę, żeby szybko wyleczył kontuzję;
-Mam nadzieję, że Pazio dostał zjebę od trenera za tą zmarnowaną setkę;
-Porażka mnie nie dziwi, bo zawsze przegrywamy na początku sezonu;
-Jeżeli to prawda z tym, że to Enigma zaczęła zadymę to po prostu żal dupę ściska, kolejny raz pr-owo wyglądamy dobrze i te bezmózgi muszą to zepsuć sposobami rodem bydła znad kanałku.
#poloniawarszawa
  • 9
  • Odpowiedz
@yourgrandma: Na nagraniu z Ligowca wydaje się, że to Enigma opuściła swój sektor i podbiegła do sektora Pogoni, prowokując ich do walki ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam tylko nadzieję że policja ich pozatrzymywała i dostaną zakazy stadionowe.

Imo najsłabsze punkty drużyny to Jarosz i Kluska. Oby jak najszybciej znalazł się ktoś kto może ich zastąpić. Dla Jarosza zmiennikiem jest chyba Majsterek, ewentualnie Arak? A dla Kluski Bajdur
  • Odpowiedz
@rudy_karzel: Ten babol to właśnie był w drugiej połowie, kiedy dostał dośrodkowanie z prawej strony na praktycznie pustą bramkę i przestrzelił z kilku metrów.
Znaczy to chyba był Pazio, przynajmniej komentator tak powiedział.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yourgrandma: ja nie jestem pewien na 100% kto tu zaczal, bo to działo się za szybko. I pewnie byłem zajęty czymś innym. Ale... bijatyka była pod wejściem na trybunę zajętą przez miejscowych. Żeby tam się dostać trzeba było przebiec naokoło boiska z miejsca, gdzie byli kibice Polonii. Kibice z Siedlec momentalnie wylecieli ze swoich trybun i kazali obsłudze otworzyć drzwi. To wszystko działo się nie na stadionie, ale pod jego ogrodzeniem
  • Odpowiedz
@fryderyk-baumberg: Wyskoczyło jakieś 35-40 % naszego składu osobowego. Pogoń się bardziej napinała, a Polonia wyskoczyła do tanga. Smutne jest to, że Napoleon wyglądał na #!$%@?. Jak jeszcze (nie daj bóg, tu tylko spekuluję a nie mówię że to się stanie) nam by zamkneli trybune na Stomil, to się on przecież zapłacze. Ogólnie boję się potencjalnego konfliktu na linii enigma - Ninot.
  • Odpowiedz
@ocho96: ja się obawiam też tego, że przy po powtórce inne kluby zamkną stadiony dla gości i będziemy skazani na transmisje albo kupowanie biletów po kryjomu i udawanie tamtejszych kibiców
  • Odpowiedz