Wpis z mikrobloga

@Jarkendarion: Najbardziej się opłaca u Harada przecież. Ale u Bospera jest spoko, bo nie musisz nic konkretnego robić. I tak zabijasz te potworki i z nich wszystko zbierasz, a raz na jakiś czas dokupujesz strzały i przy okazji sprzedajesz te skóry.
  • Odpowiedz
  • 0
Constantino spoko opcja, grzbow pelno. Jak ktos gra wojownikiem i nie rzuca zaklęć (bonus many) to tez dobra kasa.
  • Odpowiedz
@Jarkendarion: Pamiętam jak zadziałała moja wyobraźnia przy moim pierwszym podejściu do Gothica xD
Chłop mówi z takimi detalami co mamy robić skórując zwierzę. No to ja już widziałem tą animację jak bezi się nachyla i wycina nożem ze zwierza, a potem widać na ziemi oskórowane truchło. No niestety gra szybko zweryfikowała moje wyobrażenia gdy okazało się, że zwyczajnie klikamy na wilka, wyjmujemy skórę z niego i tyle xD
  • Odpowiedz
@Jarkendarion
Najlepiej u Harada, wydajesz jakieś 3 punkty nauki na naukę prostego miecza za 50 złota a następnie możesz iść do Benneta i kupić nieskończona ilość surowej stali. Za każdym razem jak skończysz handlować i zaczniesz ponownie to będziesz miał znowu parę prętów do kupienia
  • Odpowiedz
@Wraniak: w pewnym sensie pamiętam Far Cry 3 to już zrobił, była całkiem fajna animacja zdejmowania skory jak na tamte czasy, no ale tam jednak nie było tekstury oskórowanego zwierzęta po wszystkim.
  • Odpowiedz