Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w urzędzie, miasto 25k, dzisiaj obsluga klienta masakryczna, wszyscy w mieście dostali informacje o dofinansowaniu na węgiel.

Siedzielismy w obsłudze klienta, co chwilę przychodziła jakaś osoba spytać się o wniosek o dofinansowanie, my mówimy, że to jest dopiero podpisane i nie mamy żadnych druków, ani decyzji od kierownictwa, żeby cokolwiek wydawać.

Dzisiaj przyjechała rodzina, pewnie wiedzą co się dzieje w mieście, jak tam w polityce.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

"A u was w urzędzie jest już wniosek na węgiel? Kto dostanie, jak się wypełnia wniosek? Słyszeliście już "3000zł" na węgiel!!1"

Najsmutniejsze jest to, że nie da się tej sytuacji odkręcić. "Chamscy sprzedawcy chcą tylko obrotu gotówką i zyskać na pomocy rzĄdOwEj,, ja nie wiem jak złożyć wniosek ale prezydent podpisał, a cała procedura jest skomplikowana"

Czekam aż to w końcu pęknie, nie mam sił, oszczędności, a po moich rodzicach którzy są na emeryturze widzę jak jest krucho z kasą, ale cóż, radio maryja tvpis, maska na twarzy udająca, że wszystko wokół jest ok.

Kto ma podobnie ten się w cyrku nie śmieje :/

Po prostu nie widzę przyszłości w Polsce.

#wegiel #depresja #polityka #przyszlosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62dab55f60ff6e721859aade
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3