Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Halo #wroclaw
W przyszłym tygodniu wybieram się na miesięczna delegację do Wrocławia. W związku z tym:
1. Proszę o polecenie jakiegoś fajnego hotelu, idealnie gdyby był w okolicach rynku/Odry, miał basen i balkon. Musi być parking i restauracja.
2. Czy w najbliższym czasie będą jakieś ciekawe eventy/imprezy?
3. Co zobaczyć oprócz rynku i zoo? - ok już widzę linka w opisie tagu :)
  • 13
  • Odpowiedz
@mpitas3: z ciekawych rzeczy to jest McDonald's na Rynku, coś jak zoo tylko nie na barierek i można zobaczyć zwierzęta z bliska. Obok McDonald's na Rynku jest darmowe kąpielisko dla bezdomnych, zwane potocznie fontanną. A na skrzyżowaniu z Galerią Dominikańska jest cykliczny event wykolejenia tramwaju na żywo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mpitas3: obczaj se belke tagu.

Z hoteli to nie wiem, zobacz Park Plaza, Double Tree by Hilton. Kierwa wiecej nie znamz jestem stad, nie sypiam po hotelach xD
  • Odpowiedz
@mpitas3: Myślę, że jak sobie odfiltrujesz hotele po samym kryterium basenu, to Ci zostanie dosłownie kilka i wszystkie spełnią pozostałe warunki. W okolicach rynku, oprócz wyżej wymienionych masz jeszcze Monopol.
Co do eventów, to możesz sobie zerknąć na stronkę PIK, która jest agregatorem eventów z okolicy. Chyba, że Cię interesuje coś konkretniejszego to może jakiś Mirek pomoże.
  • Odpowiedz