Wpis z mikrobloga

Mam flashbacki sprzed jakichś 15 lat xD

Było dokładnie to samo, ludzie tiry zamawiali z Niemiec z cukrem jakby cukrowni miało nie być. Tak Janusze lecieli z grubą spekulacją, a później cukrownie ruszyły i ten cukier im w piwnicach #!$%@?ły robaki xD

To samo było z cegłami, ludzie nakupowali cegieł jakby świata miało nie być i zdelegalizowali cegielnie i później stały przez 10 lat takie kopce bo nie było co z tym zrobić, a cena nowych spadła o połowę, finalnie pewnie #!$%@? to na gruz xD
Teraz robili to samo jak ceny materiałów budowlanych były ath xD

To samo było z tulipanami i pewnie milionem innych rzeczy, ludzie są tak głupi i nikt się nie uczy na błędach xD to przygnębiające ale Morawiecki miał rację ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Żyję w jakiejś symulacji i to słabo oskryptowanej ()

#cukier #zakupy #inflacja #gospodarka
  • 7
@YogiYogi: Win stupid games win stupid prizes xD
Może ten przedmiot historia i teraźniejszość to nie taki głupi pomysł? xD ofc w wydaniu niepropaganowym a pokazującym jak się kręci gospodarka bo to wszystko już #!$%@? było, a ludzie jak totalne dzbany dalej popełniają te same błędy (,)

Nie wiem czy mnie to jeszcze śmieszy xD
@YogiYogi papier to jeszcze pół biedy bo przez 2 lata jednak trochę się tego użyje, makaron też poleży w folii.
A cukier w tych papierowych torbach?
Przecież to zaraz się coś tam zalęgnie i po zawodach.
@Zevs: Przypominałeś mi historię znajomego, którego ojciec przez lata pracował w jednej z dużych polskich cukrowni.
Ojciec kolegi wynosił sobie z pracy cukier w "drobnych ilościach" typu worek 25kg i składował go u siebie w piwnicy. W '97 przyszła powódź stulecia i zalała piwnicę...

Michał - jak masz tu konto to pozdrawiam!