Wpis z mikrobloga

Jeśli osoba ma któreś z tych zainteresowań to od razu wiem, że jest zjebem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla kobiet są to

- Podróże (małe i duże XD)
- Paznokcie
- Zakupy
O netflixie i oglądaniu filmów nie wspomnę to bo woła o pomstę

A dla facetów:

- Robienie portfeli ze skóry (w uj oryginalne, codziennie jakiś nowy typ tu wrzuca swoje 'dzieło' xD)
- Polityka
- 'Rapowanie' XD

A wy? Macie jakieś swoje typy, których hobby was odrzucają i już wiecie, że jednostka jest nic nie warta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#gownowpis #glupiewykopowezabawy #patologiazewsi
Pobierz V.....m - Jeśli osoba ma któreś z tych zainteresowań to od razu wiem, że jest zjebem ...
źródło: comment_1658473616XpGwKEcSFVfRVu8b5nTEnz.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Victim: podróże to fajne hobby, tylko jeszcze zależy co się w trakcie tych podróży robi. Bo jeżdżenie po świecie żeby potem 2 tygodnie siedzieć na piasku i się gapić w wodę to jest faktycznie średnio mądre.
@Victim: zważając na to, że każde hobby jest ciekawe, pod warunkiem że faktycznie ktoś się tym interesuje, to do takich wtórnych bym dorzucił: dla kobiet - czytanie książek (wiadomo że chodzi o "365 dni" i pochodne), a u facetów motoryzację i pucowanie swojego 25-letniego gruza (brakuje tylko ruchania w rurę wydechową).

Ciekawi mnie tylko, jakby ludzie się zapatrywali na odwrotną tendencję (oczywiście przy założeniu poważnego podejścia do tematu), tj. niebieski "ogarniający
Robienie portfeli ze skóry


@Victim: kurde, robiłem to zanim to było modne, jakieś 15 lat temu :D. Nawet z innych materiałów. No ale hobby to nigdy bym tego nie nazwał, ot zajawka na chwilę jak wiele innych. Ogólnie to prosta sprawa jak nie wiem, robienie mydeł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polityka

To może być hobby? W sensie jak ktoś ma w hobby politykę to znaczy że hobbystycznie