Wpis z mikrobloga

Około 15 lat chodzę na Pogoń i jeszcze ani razu takiego bydła jak duńscy "kibice" nie widziałem. #!$%@? butelkami w dzieciaki, #!$%@? butelkami w piłkarzy schodzących do szatni po gwizdku to dno dna i takich rzeczy nie robiły żadne nie lubiane ekipy, które tu przyjeżdżały. Na meczach z Lechem, Lechią czy inną Arką był bluzgi, wyzwiska, ale rzucać w dzieciaki i zawodników a potem rozwalać ogrodzenie? Dno dna. Z drugiej strony zrobienie prowizorycznego sektora gości akurat obok sektora rodzinnego to też nie najlepszy pomysł. Pochlali o 12 na deptaku, przygrzało w główkę i #!$%@?ło.
http://pogonsportnet.pl/artykul/naganne-zachowanie-kibicow-brondby-w-szczecinie
#szczecin #mecz #pogonszczecin #pilkanozna #kibole
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuusamo: daj znać jak po nocy. Nie jestem zwolennikiem przemocy, natomiast w tym przypadku jak paru dostanie po ryju, to może na przyszłość dwa razy się zastanowią.
@Kuusamo: wszyscy kibole są do utylizacji xd byłem z 5 razy na Pogoni jakoś 12-13 lat temu z czego 3 razy byłem na tym młynie i to wystarczyło, żeby trafić na widok jak mati z sebą wyskakiwali z pięściami i groźbami do dziadka z wnuczkiem (którzy nie wiem czemu też byli na młynie) i to tylko dlatego, że nie wstali kiedy dres alfa kazał wstać xD