Wpis z mikrobloga

@Piotrek3201 cześć, stoję przed wyborem uczelni - mianowicie informatyka na SGGW, WAT, albo Politechnice Łódzkiej. Powiedziałbyś mi proszę co nieco o wacie i jak Ci się tam studiuje/studiowało?
  • 4
@mjkj no generalnie jest to bardzo specyficzna uczelnia, bałagan organizacyjny i mało prostudenckie podejście. Jeśli chodzi o wartość merytoryczną zajęć to jeżeli się przyłożysz to możesz wynieść z nich coś wartościowego, ale szykuj się na mnóstwo samodzielnej pracy w wolnym czasie. To, jak będziesz wspominać dany przedmiot w 90% zależy od tego jaki prowadzący się wylosuje i może to być albo jeden z twoich ulubionych przedmiotów, albo największa życiowa trauma. Z niektórymi
@Piotrek3201 dzięki wielkie, no właśnie SGGW jest też dla mnie jedną wielką niewiadomą, ale lepiej iść chyba w uczelnie stricte techniczne. Na PW próbowałem się dostać, ale niestety zabrakło paru punktów do progu. Teraz pozostaje mi wybór między Łodzią, z której jutro są wyniki, a WATem. O Łodzi słyszałem dobre opinie, ale też fakty, że poziom tam jest kosmiczny.

Cały pierwszy rok piszą w archaicznym C i kolosa z niego w pierwszym