Wpis z mikrobloga

@Volki: Jak to nie maja? Rośnie im coraz większa, a skoro stają się drugimi Kontenelewarami to kij im w oko. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam w weekend cisne sprawdzić Klub na Fali, tylko nie wiem czy mam na tyle piękna mordę żeby mnie wpuścili XD na zdjęciach to tam sami ludzie 8/10 wzwyż ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nocny był fajny, bo tam
  • Odpowiedz
  • 38
@L3stko: sprawdziłem sobie google trends i w sumie to mógłbym powiedzieć, że bieda straszna. Memcel jest takim samym influencerem jak i politykiem
  • Odpowiedz
@L3stko: myślę, że owszem będzie reakcja i zasięgi zrobią reklamę. Jednak myślę, że będzie to zupełnie odwrotny efekt niż zakładasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@L3stko: der Elefant nie jest restauracją dla snobów, tylko trochę lepszą jadłodajnią - tam łosoś z grilla kosztuje ~ 40 zł.
W Lobsterze najtańsza zupa kosztuje 80 zł, a 6 krewetek 140 zł - żadna to konkurencja.
  • Odpowiedz
@L3stko: No ale czy te reakcje się na jakieś wymierne zyski przekuły? Jeśli @FlasH ma rację to jakoś mocno powątpiewam, żeby ludzie tam jedzący szukali inspiracji na fanpage Metzena. To tak jakbyś merca S klasę w liceum reklamował. Niby można, ale Twojego targetu tam nie ma.
Dobra reklama musi trafić do odbiorcy. Dlatego za moich czasów w przedszkolach dzieciakom dawali darmowe wejściówki do cyrku - oczywiście rodzice już za darmo nie
  • Odpowiedz
@Yahoo_: tak, no bo widzisz. Żarty o poparciu dla Korwina w gimnazjum są tylko żartami. Konfederacja ma sporo wyborców wśród przedsiębiorców i osób dobrze zarabiających.

Młody, wykształcony, zatrudniony w biurze lub usługach, najczęściej mężczyzna – to według late poll wyborca Konfederacji


https://natemat.pl/313201,kim-sa-wyborcy-konfederacji-to-partia-bosak-ma-najwieksze-poparcie-mlodych

P.S. Mnie Pan Mentzen (specjalnie z dużej) zachęcił do odwiedzenia Lobster House i docenienia ich nieugiętej postawy wobec covidowego szaleństwa.
  • Odpowiedz
@L3stko:

Według firmy, która przygotowała trafiony idealnie exit poll wśród przedsiębiorców zwycięzcą wyborów została Koalicja Obywatelska. Na jej listę głosowało 39 proc. osób deklarujących się jako prowadzące działalność gospodarczą. Jednak stworzona przez Grzegorza Schetynę koalicja w porównaniu do wyborów w 2015 roku zanotowała spadek o 4 pkt proc. Drugą listą najczęściej wybieraną przez przedsiębiorców było Prawo i Sprawiedliwość. Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego poparło 30 proc. przedsiębiorców co oznacza wzrost poparcia o 1
  • Odpowiedz