Wpis z mikrobloga

Fajny jest stan obecnego kościoła. Nienawistny psychopata zakłada sektę, w której się psychicznie i fizycznie znęca nad gronem swoich wyznawców, robi patostreamy w kaplicy, raz w miesiącu ma sprawę w sądzie, stalkuje współbraci, buntuje się, a oni to nie są w stanie #!$%@? ze stanu kapłańskiego, tylko się z nim #!$%@?ą w nieskończoność. Gdyby powiedział teraz, że jednak mu przykro, że #!$%@?ł to by go gdzieś przenieśli i by se dalej mógł ksiedzować. No ale czego ja oczekuje od organizacji, w której pierwsza reakcja na zgłoszenie pedofila to nakłanianie ofiary, żeby przysięgła na Biblię, ze nikomu nie powie… ha tfu!
#wroniecka9
  • 10
@Dylanek666: mam te same odczucia i właśnie to mnie we wronieckiej uderza najbardziej- ta totalna niemoc, żeby pajaca zastopować. przyznam szczerze, że zagotowało się we mnie po tej "pielgrzymce". nie chciało mi się nigdy komentować tego co tam się wyrabia, ale wmanewrowanie starszych osób w zasuwanie piechotą na 40 stopniowym upale to jest jakiś szczyt draństwa, za który powinien wreszcie ponieść jakąś realną odpowiedzialność. ten człowiek jest po prostu nauczony bezkarności-
Gdyby sie pokajal mialby szanse teoretyczną byc w diecezji bo ksiedzem przeciez jeszcze jest. Ale znajac jego charakter zaden biskup go nie wezmie, zresztą on sie uwaza za zakonnika, a do posoborowcow sie nie przylączy