Wpis z mikrobloga

Szukam tanich słuchawek dousznych (NIE dokanałowych) z mikrofonem. Tak do 50 zł, no max 100. Kiedyś miałem Sony MH 410c za 30 zł i grały super ale teraz można kupić tylko ich podróbki które grają tragicznie. Nie chcę dokanałowych bo te z gumkami słabo się w moich uszach trzymają a będę z nich korzystać w ruchu, w trakcie jazdy rowerem więc ponadto dobrze byłoby słyszeć otoczenie.
Patrzyłem na Samsungi EHS61 ale grają źle. Może Huawei AM115?
#sluchawki
  • 10
EO-IG955


@10129: Oryginały raczej ciężko dostać, większość to podróby z chin, wiem bo chciałem na Allegro ostatnio kupić QuadBeaty i większość EO-IG955 jest od tego samego sprzedawcy, więc pewnie jak Quadbeaty to podróby

@marek_g: A co do pchełek to szukaj Ve Monk albo Yincrow x6, bo raczej ciężko o coś dobrze grającego dostępnego na miejscu
@marek_g: To już lepiej kup oryginalne Earpodsy(no najlepiej ze strony Apple, mają jeszcze z jackiem, ale na media są w podobnej cenie co te JBL - https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/earpods-with-3-5mm-head-phone-plug ), bo one chyba około 100 zł, a JBL nie słynie z trwałości(no chyba że masz zamiar kupować je co miesiąc lub dwa, w przypadku T110, T290 i podobnych, kabel potrafi się zepsuć nawet po 2 tygodniach, bo ja jednak preferuje doki, nie pchełki)
@marek_g Yincrow X6 kup, bardzo przyjemne brzmienie jak na douszne. Nic co jest wartego kupna nie znajdziesz w marketach, ani zapewne w oficjalnych sklepach. JBL bym w ogóle pominął, oni mają jedynie całkiem spoko głośniki BT, reszta odstaje od tego co można dostać w tych samych pieniądzach.