Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: Między innymi to, że w takim wieku człowiek jest już dojrzały, a Wardęga powinien odpuścić bo on się po prostu ośmiesza tym że zajmuje się jakimś Oskarkiem, to trochę tak jakby Pudzian się chwalił, że podnosi 10kg sztangi
@konrad56573: oskarek sie osmiesza, ale zakladam ze ma z tego jakies korzysci [np wykopki mu wala konia pod stolem]. Wardega o wiele bardziej z rigczem. No i niewatpliwie korzysci dla wardegi sa wieksze z tej dramy, wiec nic dziwnego ze korzysta. Nie dosc ze zarabia to oskarek jest wysmiany.

Ostatnie dwa filmy nic nie wnosza bo Oskarek nie ma nic do powiedzenia ale od teraz bedzie wiedzial na jakiej licencji ma
@konrad56573: wardega juz ja wygral xD wygrana wardegi zakonczyla sie na upublicznieniu kłamstw w sprawie Leksia. Konop mógł przeprosić i schować się z podkulonym ogonem i zakończyć temat. Ale otworzył się na wojne, wojne która nie ma żadnego celu, bo on nie może zagrozić wardędzę. Dosłownie wardęga w tej batalii jest nietykalny. Musiałby wejść gracz z lepszym skillem logiczno-erystycznym i obiektywnym spojrzeniem [czyli nie jakiś sfrustrowany wykopek, który zignoruje wszystkie neutralne
@NewBlueSky: imo Oskarek już wygrał tę dramę choćby tym, że jak zaczynał dramę z Wardęgą to nikt nie dawał mu najmniejszych szans. Jego własni widzowie pisali mu, że to samobójstwo, aby iść na wojnę z Sylwestrem. Teraz walczą jak równy z równym. Sama jestem w szoku jak to wyszło.
@Seledynka123: nie walcza jak rowni z rownym xD skad takie spostrzezenie. Oskarek obiecał teczke, ktorej nie mial. W sumie jak sie okazalo ze nie mial to byl skonczony. Ale wardega popelnil blad bo zaspoilerowal strategie oskarka z jego discordem na jakims live z famemma wiec oskarek mogl zrobic wtedy atak w stylu "ale ja wcale nie chcialem uzyc tych slabych argumentow" i przedluzyc sobie zycie, tylko po to aby w kazdym
@Seledynka123: jedyne co pokazal oskarek to ze majac odpowiednia popularnosc i poparcie biedy umyslowej mozna sie obronic jesli twoj oponent jest znienawidzony przez pewne grupy jak sfrustrowane wykopki, dzieci co ogladaja ekipe, itp.

Co nie jest nowoscia, bo tak dzialaja reddity, grupy manipulacyjne na wykopie, itd. Ale mamy teraz dowod "rzeczowy" na yt.