Wpis z mikrobloga

Mam! olśniło mnie!
Wiem jak rozwiązać problem z ogrzewaniem w Polsce nie zmieniając nic! Co tam w Polsce...na CAŁYM ŚWIECIE!
Proszę pulsujcie to żeby trafiło to do Sasina na stół przed zimą!

Skoro brakuje nam węgla do ogrzewania i jak wszystkim wiadomo nie da się go zwyczajnie dodrukować.
Rozwiązaniem jest masowe drukowanie złotówek, najlepiej tych 500pln są największe wiec ich wartość opałowa jest największa
Będziemy nimi palić!
Powiecie "O! tak nie wolno inflacja nas zabije"
Gówno prawda! nadwyżki naszego druku złotówki będziemy sprzedawali jako opał również za granicę!
Niemcy, Europa, ba, cały świat będzie od nas kupował ten nowatorski surowiec opałowy, przez co nasza waluta jeszcze się umocni bo będziemy dostawali realne pieniądze za nasze drukowane 500pln!
Gospodarka zostanie uratowana i dla każdego będzie na 500+, nawet dla dorosłych!

Proszę pomóżcie mi wyplusować ten pomysł żeby może Jacek to zobaczył i przekonał Matiego!

#gielda #wegiel #pis #energetyka #ogrzewanie #europa
PoteznyPiSowskiInwestor - Mam! olśniło mnie!
Wiem jak rozwiązać problem z ogrzewanie...

źródło: comment_1658247895xaYhQAJIcH2656HxsBXYS5.gif

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
jak podłączyć konto w Alior Bank do kotła na ekogroszek?

@MilionoweMultikonto: myślę że najlepiej zlecić stały przelew na konto w banku pocztowym, a stamtąd już poleconym na adres pieca wysyłać regularnie
edit: kurcze jak teraz o tym myślę to te wybory co się nie odbyły to nie były wybory! Sasin już wtedy wiedział co się święci i to była po prostu próbna wysyłka papieru do pieców! on już wtedy wiedział!
  • Odpowiedz