Wpis z mikrobloga

Co byście powiedzieli, po 25 lipca, jeżeli oregano i sławki wzajemnie się wykruszą, żebym przejął kontrolę nad szkolną?
Grubas jest już stary i należy go wyeksploatować, zanim zdechnie. Jesteśmy na tym tagu jedynie dla contentu.
#kononowicz
  • 27
@wypok312: Tak samo traktowałem rudego, póki tam siedział i puszczał uczciwie do jutuby, a nawet dodawał kilka insiderowych ciekawostek na swoich wysrywach produkowanych na torach to było spoko. U mnie warunkiem do bycia redaktorem jest jedno, kontent, póki jest zapewniany i jest naturalny oraz dobrej jakości, nie wymuszony, to reszte mam w dupie kto to nagrywa i ile kasy ma z tego, tak samo ludzie mieli z fiodorem, niemcem. I myśle
@Jim2Lahey:
Data umowna, będzie jeszcze parę rozpraw. Prędzej czy później jeden z nich się wykruszy. Jeżeli prokuratura zostanie zaangażowana, to mogą być dwie pieczenie na jednym ogniu.
Oby ktoś odsunoł od szkolnej centaura/oregano zeby Meksyk i Niemiecki mógli wrócić i byc redaktorami wróciły by stare czasy
@salamsalejman:
Na co komu małpa w cyrku, która nie robi sztuczek i zanudza widownię.

dlatego ja na takiego kogoś liczę


Tak na oko to mam mniej skrupułów niż Topczewski (fiodorczuk) i robię lepsze "intrygi" niż rudy. A do tego zero empatii wobec grubasa, nawet udawanej, czyli przeciwieństwo zielonego.
@salamsalejman:
Nie chcę być z tym niedorozwojem kojarzony, myślałem żeby jakiegoś pachoła ogarnąć jak Aron, ale wtedy nie będzie quality contentu, bo jak sam nie upilnuję, to się nie zrobi. Ciężka sprawa. Oczywiście przekazałbym pachołowi instrukcje, ale nie ma gwarancji.
@salamsalejman:
Konieczna by też była eliminacja konkurencji, o czym już pomyślałem.
Inaczej grubas będzie chciał rozgrywać tak jak to teraz robi. Jak się obrazi na Sławka to dzwoni do Oregano, albo odwrotnie. Trzeba mu zabrać pole do manewru.