Wpis z mikrobloga

@Onaaa20: Sporo powodów, archnemesis mody wymagają już jakiegoś inwestowania w defa wiec tu wygrywa champ, dps tez na championie szybciej zbudujesz i można skorzystać z berserka, oba maja dostęp do spell suppression i ailment immunity, champ trochę łatwiej zbuduje armour. Generalnie raider jest w kiepskim stanie obecnie, phasing i movement speed oczywiście na korzyść raidera ale to w żaden sposob nie chroni przed one shotami.
  • Odpowiedz
@Onaaa20: Jak w tej lidze jeszcze chcesz zacząć to champ, ściana jeśli chodzi o progres przyjdzie później. Ale to zależy co chcesz osiągnąć, Ci co maja budżet kilkuset ex mogą zbudować zajebistego raidera i dla nich będzie liczył się movement speed, sprawdz tez koszt buildu bo ja grałem w poprzedniej lidze omni ls, teraz są wersje bez omni i trzeba jakoś zbudować dps i ele penetration innymi drogami. O ile wersja
  • Odpowiedz
@Onaaa20: Ciezko mi powiedzieć, nie interesowałem się ta wersja. Kobe chyba zrobił build pod berserkera ale tam żeby to działało przydałby się HH, co podnosi koszt automatycznie buildu. Tak jak mówię, sprawdz sobie na poe.ninja buildy pod te 3 ascendency i sprawdz koszt zabawek które noszą(i nie patrz na top a raczej niżej)
  • Odpowiedz
@Onaaa20: Startowałem RF chieftainem, endgame ele crit rage vortex berserkerem. Oba niewypały bo RF to nie moj playstyle, a rage vortex mimo 25 mln ele dps to ladowanie rage i sam skill są odpychające, budżet około 40 ex. Zrobiłem cały content i po 3 tyg skończyłem ligę bo w lato mało gram
  • Odpowiedz