Wpis z mikrobloga

@KwasneJablko: z tego co kojarzę to nagranie, to ten typ który kazał mu zamknąć mordę, to nie był jakiś random tylko jakiś znany typ (chyba sportowiec), niestety ale nie pamiętam dokładnie kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
: z tego co kojarzę to nagranie, to ten typ który kazał mu zamknąć mordę, to nie był jakiś random tylko jakiś znany typ (chyba sportowiec), niestety ale nie pamiętam dokładnie kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@KwasneJablko: a to nie jest przypadkiem ustawione ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie raz na siłowni słyszałem głośniejszych typa i nikt nie ma z tym problemu.
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: Masz może filmik jak ten gość robi bica hantlem i mówi właśnie coś o jakiś gościach z ryjem jak piłka lekarska i że są chudzi bo robią tylko pompki? xD
Kiedyś widziałem ten filmik, ale od dłuższego czasu nie mogę na niego trafić...
  • Odpowiedz
Masz może filmik jak ten gość robi bica hantlem i mówi właśnie coś o jakiś gościach z ryjem jak piłka lekarska i że są chudzi bo robią tylko pompki? xD

Kiedyś widziałem ten filmik, ale od dłuższego czasu nie mogę na niego trafić...


@MightandMagic: kiedys to mialem ale nie moge znalezc. napewno wrzucalem tutaj. msuailbys przez google przejrzec co tam wypluwa pod "kwasnejablko streamable site:wykop.pl"
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: też mam kumpla, który jest mega based i zawsze na siłce krzyczy, śpiewa, tańczy xD oczywiście nie wygląda jak Herkules, bardziej jak pan z 3 stopniem otyłości, ale jesteśmy za granicą i tutaj ludzie mają w to #!$%@?. Mnie czasami skręca z żenady, ale przeważnie jest śmiesznie.
  • Odpowiedz