Wpis z mikrobloga

No wlasnie, wlasnie.


@Niedobry: Dokładnie, bo wszystkie to jakby dominacja i władza i wgl. Fetysz to fetysz, nie oceniam ale mnie ciekawi co konkretnie jest interesującego we władzy policjanta w kontrze do władzy np. strażaka. XD Dla mnie strażak bardziej hot, no ale jeśli wpieprzanie mandatów za złe parkowanie jest bardziej podniecające dla kogoś niż uratowanie z płonącego budynku no to ¯\_(ツ)_/¯
@OstatniZnak: ha! Ja swego czasu pisałem z pilotem mysliwców

Na ile to prawda, że on jest pilotem to sam nie wiem, nigdy się w koncu nie spotkalismy z moich powodów, ale na insta prywatne wrzuca takie relacje, że jestem w stanie w to uwierzyć, że tym lata

P. S. Na tych portalach to łatwiej ksiedza znaleźć, niz kogos ze służb ¯\_(ツ)_/¯
@ciocia_spod_lobza: ale to powaga powaga, mi sie 2 razy trafilo, po meczeniu dupy, że sie przyznał, że w sukience czarnej... Kolega tez raz trafił.

Za to żołnierz, zawodowy - nie liczac "amerykańskich" żołnierzy z Afryki - strary motyw na wydarcie kasy, to raz z prawdziwym gadałem. Kumpel nigdy nie trafił. A sobie robimy taki research czasem kto na tych grindach itd. siedzi.
@ciocia_spod_lobza: ale to powaga powaga, mi sie 2 razy trafilo, po meczeniu dupy, że sie przyznał, że w sukience czarnej... Kolega tez raz trafił.

Za to żołnierz, zawodowy - nie liczac "amerykańskich" żołnierzy z Afryki - strary motyw na wydarcie kasy, to raz z prawdziwym gadałem. Kumpel nigdy nie trafił. A sobie robimy taki research czasem kto na tych grindach itd. siedzi.


@KrzaczekPl: szczerze mówiąc to dzięki za tip, po