Wpis z mikrobloga

#beatbox

śledzi ktoś #loopstation ? głownie ludzie kojarzą tylko artystów z kanału gbb ale takie złoto dziś znalazłem. nastawiłem sie na jakiś paździerz sądząc po miniaturce no ale już od pierwszych dźwięków zostałem wbity w ziemie :X nie wiem czy chłopaki staraja sie wildcard na gbb na nastepny rok ale jesli tak to bedzie pozamiatane.
johnmorra - #beatbox

śledzi ktoś #loopstation ? głownie ludzie kojarzą tylko artys...
  • 5
@BeDoEl: właśnie sie skonczyło tegorocze GBB tylko nie wiem po co dali 2021 rok. ogolnie kiepski poziom i strasznie przeciągali dodawanie filmików. impreza co trwa pare dni a oni rozciagneli to do paru miesiecy na youtubie...
@johnmorra: sorki że dopiero po tygodniu, ale dopiero na wpis trafiłem. GBB 21 poza kilkoma perełkami to serio mały niewypał wyszedł, spora część uczestników zrezygnowała z publikacji swoich występów przez fatalną jakość dźwięku, a kolejna część przez afere z Tomazacre odnośnie napastowania seksualnego i stwierdzili że nie chcą być kojarzeni z taką imprezą, a dwa to chyba celowo zdecydowali się na wrzucanie na YT co 2 dni żeby mieć co publikować
@DanteVeil: no tak, właśnie to mnie mega irytowało, że niektórzy zabronili wstawiać swoich występów. Totalna kompromitacja i kpina z ludzi. Ogólnie, nie jestem fanem tego całego community SBB a jeszcze bardziej zarządzanie i jury. Opisałbym to jednym memem jak dwa psy sobie dupy liżą. Jeśli chodzi o Bizkita to osobiście nie lubie jego flow no ale tutaj już są gusta. Na początku jakoś też mi nie pasowało, że coraz bardziej się
@johnmorra: Jeśli ich występ został totalnie zepsuty przez kiepską organizacje to w sumie moge to zrozumieć, część z nich przecież utrzymuje sie z beatboxu (zwłaszcza we Francji), więc potencjalnie mogłoby to źle wpłynąć na renomę i potem brak zaproszeń na jakieś lokalne występy.

A odnośnie sprzętu to jestem nadal za pomysłem Breza, na którymś z filmów proponował rozdzielenie kategorii na jedno urządzenie i na drugą gdzie bedzie dowolność, bo jak to