Wpis z mikrobloga

#beatbox

śledzi ktoś #loopstation ? głownie ludzie kojarzą tylko artystów z kanału gbb ale takie złoto dziś znalazłem. nastawiłem sie na jakiś paździerz sądząc po miniaturce no ale już od pierwszych dźwięków zostałem wbity w ziemie :X nie wiem czy chłopaki staraja sie wildcard na gbb na nastepny rok ale jesli tak to bedzie pozamiatane.
johnmorra - #beatbox

śledzi ktoś #loopstation ? głownie ludzie kojarzą tylko artys...
  • 5
  • Odpowiedz
@BeDoEl: właśnie sie skonczyło tegorocze GBB tylko nie wiem po co dali 2021 rok. ogolnie kiepski poziom i strasznie przeciągali dodawanie filmików. impreza co trwa pare dni a oni rozciagneli to do paru miesiecy na youtubie...
  • Odpowiedz
@johnmorra: sorki że dopiero po tygodniu, ale dopiero na wpis trafiłem. GBB 21 poza kilkoma perełkami to serio mały niewypał wyszedł, spora część uczestników zrezygnowała z publikacji swoich występów przez fatalną jakość dźwięku, a kolejna część przez afere z Tomazacre odnośnie napastowania seksualnego i stwierdzili że nie chcą być kojarzeni z taką imprezą, a dwa to chyba celowo zdecydowali się na wrzucanie na YT co 2 dni żeby mieć co
  • Odpowiedz
@DanteVeil: no tak, właśnie to mnie mega irytowało, że niektórzy zabronili wstawiać swoich występów. Totalna kompromitacja i kpina z ludzi. Ogólnie, nie jestem fanem tego całego community SBB a jeszcze bardziej zarządzanie i jury. Opisałbym to jednym memem jak dwa psy sobie dupy liżą. Jeśli chodzi o Bizkita to osobiście nie lubie jego flow no ale tutaj już są gusta. Na początku jakoś też mi nie pasowało, że coraz bardziej się "sprzęcili" ale teraz mi to bardzo odpowiada. Dlaczego? bo z jednego loopa ciężko niedługo będzie można coś fajnego wykrzesać, żeby się nie powtarzało. Przy dwóch maszynkach już masz większe pole do popisu i robi się większe show. No ale na wielki plus pokazał się i to na jednej maszynie Brez i jak go od zawsze średnio lubiłem bo wydawał mi się dosyć powtarzalny to teraz #!$%@?ł system w pierwszej rundzie z Rythimdem i to moje zdecydowane top3 ever występów.

Na plus w tym roku:

Występ Breza i Robina.
Colaps zawsze
  • Odpowiedz
@johnmorra: Jeśli ich występ został totalnie zepsuty przez kiepską organizacje to w sumie moge to zrozumieć, część z nich przecież utrzymuje sie z beatboxu (zwłaszcza we Francji), więc potencjalnie mogłoby to źle wpłynąć na renomę i potem brak zaproszeń na jakieś lokalne występy.

A odnośnie sprzętu to jestem nadal za pomysłem Breza, na którymś z filmów proponował rozdzielenie kategorii na jedno urządzenie i na drugą gdzie bedzie dowolność, bo jak to ujął "zapominamy że to jest LOOP, a nie że gość zaczyna runde i od razu jedno kliknięcie i już ma cały podkład gotowy", sie to oczywiście Frostiego tyczyło chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Robina to strasznie oszukali na eliminacjach, udostępnili karty do głosowania potem i sie okazało że Robin zajął 3 miejsce, a ktoś ewidentnie pomylił 3 i 8, no i ostatecznie zajął 8 miejsce, przez co trafił na Bizkita. Jak bardzo Robina uwielbiam to mnie zirytował fakt, że zagrał wszystko to samo co w KBB, ale potem u Breza na kanale tłumaczył, że nie zdążył się przygotować, co w sumie teraz
  • Odpowiedz