Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziewczyna, w której podkochiwałem się skrycie od lat, niedawno zaczęła spotykać się z moim bratem. On oczywiście nie wie o moich uczuciach, ona tym bardziej. Cierpię w samotności. Jak sobie z tym poradzić? Już w liceum podkochiwałem się w niej. Nigdy nie zwróciła na mnie uwagi. Niestety moje uczucie nie wygasło. Brat często mnie odwiedza. Serce mi pęka, gdy widzę obiekt moich westchnień w rękach brata.

Nie sugerujcie mi proszę prób odbicia dziewczyny. Brat jest przystojniejszy ode mnie (z innego ojca). Wysoki, mocne włosy, przystojna twarz, sylwetka wyglądająca dobrze przy niewielkim wysiłku. Krótko mówiąc: wygrał loterię genetyczną. Czego by nie ubrał, zawsze wygląda dobrze. Nawet w tanich dresach. Tymczasem ja wyglądam jak mój ojciec. Jestem sporo niższy od brata, mam tendencję do tycia i odkładania się tłuszczu na brzuchu, ginekomastię, rzadkie włosy, lekkie zakola, zmarszczki, głos starego menela. Wszystko to w wieku zaledwie 25 lat. Co prawda brat ma dopiero 19 lat, lecz wątpię, by przez najbliższe 6 lat drastycznie zbrzydł. Ja zawsze byłem brzydki. Nigdy nie wzbudzałem zainteresowania kobiet. Z zazdrością patrzyłem na moich rówieśników, którzy bez problemu wyrywali dziewczyny będąc w liceum i na studiach. Teraz jest najgorszy okres w moim życiu. Czasem zastanawiam się, po co żyję, skoro nie doświadczam nic dobrego? Tak bardzo marzę o miłości. Tymczasem brat sprzątnął mi sprzed nosa dziewczynę, którą kocham od lat. Życie boli.
#zalesie #blackpill #przegryw #milosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d51ab991574ffe91ac294f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 10
  • Odpowiedz
@Average_one: Po prostu niektórzy nie są kołpiarzami, którzy niczego prawdziwego widzieć nie chcą i wypierają fakty. A z opisu autora wpisu od razu da się wywnioskować, że obiektywnie nie jest atrakcyjny i tyle. Zresztą najlepsi są agenci, do których żadna laska przez te 25 lat nie podbiła sama, będąc zainteresowana czymś więcej, a to nadal nie daje im do myślenia, że rzeczywiście przegrali w tej słynnej loterii.
  • Odpowiedz
@Average_one: Uśmiechy jakiś studentek z lodziarni się nie liczą, bo to #!$%@? nie oznaki zainteresowania, prawda jest taka, że dopóki laski same nie zabiegają o ciebie bez żadnego zaproszenia czy czegoś takiego, to niestety za atrakcyjnego się nie możesz uważać. Większość ma jakieś relacje z ludźmi, lepsze czy gorsze, ale większość niestety nie ma żadnych oznak zainteresowania ze strony różowych i jeszcze wmawiają innym, że to normalne.
  • Odpowiedz