Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: ale gosciu, ja np nie pisalem ze on w tym dobrze wyglada bo jego nawet jak ubierzesz w garnitur od armaniego to bedzie wygladal jak zul spod bramki na posiadlosci chorego pyschicznie grubasa.

Ja sie "p---------m" o szkalowanie konceptu ze facet 40+ moze nosic sneakersy i dobrze wygladac. Nie wmowisz mi ze np Hugh Jackmann wyglada jak debil gdy zalozy sneakersy do marynarki. Jesli tak wyglada debil to ja
  • Odpowiedz
@Furb: ja szkalowalem ten typ obuwia u menela Zalewskiego a ty go broniles. teraz doprecyzowales o co chodzilo i tu ci podam reke. to konczy dyskusje i wszelkie niejasnosci.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: Nie "bronie go" tylko uwazam ze mozna mu w c--j innych rzeczy zarzucic niz to ze sie jak wiesniak chwali butami. To malostkowe. Jesli chcemy byc rzetelni w naszej krytyce centrali to lepiej sobie darowac takie pojazdy.
  • Odpowiedz
@szachmat1488: tak robią osoby, których jedynym wyznacznikiem bogactwa jest tandetny but, koleś pewnie nigdy kasy nie miał i teraz musi się dowartościować, a to mam perfumy za tyle, telefon za tyle, buty takie drogie co chwilę nowe, myśli że wszyscy mu zazdroszczą statusu społecznego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz