Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Sytuacja najgorsza z możliwych. Postanowiłem opuścić swój bezpieczny teren głęboko w lesie nad jeziorkiem i wyruszyć do pobliskiego magazynu, żeby pozbierać trochę przydatnych rzeczy. Dotarcie do magazynu zajęło mi 2 dni - po drodze przy drzewach ukrywali się przeciwnicy. Ale najważniejsze że w końcu dotarłem.

Gdy magazyn był już zasięgu mojego wzroku, najpierw w okolicy było słychać wystrzał z broni. Chwilę później przyleciał helikopter i rozbił się w lesie. Zacząłem biec i zatrzymałem się przy w samym magazynie. A potem obserwowałem jak całe masy przeciwników przemieszczały się w kierunku zniszczonego helikoptera (włączyłem tryb losowy - część przeciwników to sprinterzy).

Kilku przeciwników zauważyło mnie, na szczęście udało mi się zabić po cichu. Potem wyeliminowałem kilku kolejnych w magazynie, poszedłem na dach i tam rozbiłem namiot. Niestety chyba zauważyli mnie, bo słyszałem jak dobijali się do drzwi na dole.

Mam ze sobą karabin i musiałbym go użyć, ale tylko w ostateczności – wystrzał z broni sprowadzi wszystkich przeciwników z okolicy, a chyba nie mam tyle amunicji. W dodatku już jest wieczór.... Na tym skończyłem grę, czas do pracy. Zobaczymy co będzie jutro xD

#projectzomboid
  • 4