Wpis z mikrobloga

@dedronek: a czego sie spodziewasz po capie? Co prawda znam osoby co tam i 15 lat spedzily( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam, ze i na wyzszych stanowiskach jets to #!$%@?, masz sie ladnie usmiechac i udawac caly czas, ze wszystko jest ok. Jesli trafi Ci sie kontakt z Hindusami to pozdro600… tam jest wlasnie taka kultura, ze nikt sie nie myli, a jak jestes na nizszym stanowisku niz
@dedronek: To zależy do jakiego zespołu trafisz i w sumie tyle, bo jeśli chodzi o samego Capa to raczej jest git nie ma z niczym problemu. Pajetów też trochę jest, ale tak jak wcześniej napisałem to zależy na co trafisz.
@dedronek: ja po ponad 10 latach uciekłem i zastanawiam się dlaczego tak późno. Niestety Leadership myśli tylko o swoich słupkach i ma w nosie ludzi i ich dobro, rozwój i zdrowie psychiczne. Firma tak naprawdę zarządza centrala we Francji i ma gdzieś polaczków i ich work life balance.
Ja tam nie narzekam :D może dlatego że do tej pory mało z hindusami miałem do czynienia. Jest okej żeby się coś poduczyć ale w sumie całego życia bym tu nie przepracował. Tak na prawdę zależy gdzie trafisz.