Wpis z mikrobloga

Czy mi się zdaje, czy Zalando dość mocno zeszło na psy? Kiedyś mieli naprawdę spory wybór fajnych ciuchów w całkiem dobrych cenach. Obecnie odnoszę wrażenie, że w ofercie w głównej mierze mają jakieś dziwne kolekcje, niedostępne nigdzie indziej, tak jak by jakieś odpady szyte specjalnie na potrzebę Zalando. Szukam właśnie bluzy/koszuli tak do 250 zł i większość to zwyczajne badziewie. A jeśli już znajdę coś spoko, to zwykle akurat brak rozmiaru.
Koszulki Caterpillara które rok temu mieli po 80 zł teraz kosztują jakieś 2x tyle i to niby w promocyjnej cenie.
Dodatkowo kupiłem u nich ostatnio buty Merrell i przyszły w czystym kartonie, tj. pozbawionym jakichkolwiek firmowych nadruków. Jakieś dziwne to wszystko. Uważam, że konkurencja (gomez, modivo, eobuwie itp.) wypada na ich tle o wiele korzystniej.
#zalando #odziez #modameska #moda
  • 6
  • Odpowiedz
@produkt: karton pewnie uszkodzony ktos zwrocil to pakuja w swoje zastepcze.. Zamawialem jakies trampki i jedne w legitnym drugie w zastepczym. Ta sama firma ten sam model.
Tym sie nie ma co przejmowac. Gorzej cenami ktore czesto sa z dupy a wyprzedaze to juz nie takie jak kiedys kiedy rzeczywiscie nigdzie w takiej cenie nie bylo dostepne.. Pytaanie czy konkueencja obnizyla ceny czy raczej zalando podnioslo do konkurebcji
  • Odpowiedz
w całkiem dobrych cenach.


@produkt: wg mnie zawsze mieli tak #!$%@? drogo, często szukałem sobie po zalando ubrań, a potem kupowałem na innych stronach tym bardziej że na zalando często nie ma dostaw do paczkomatów
  • Odpowiedz