Wpis z mikrobloga

Ale miałem sen dzisiaj, śniło mi się że w programie propagandowym Sołowiowa był odcinek poświęcony Przesmykowi Suwalskiemu, pokazywano to miejsce jako takie odludzie, gdzie jest tylko jedna polna droga pośród bagien i lasów, miało to pokazać że Polska to taki gówno kraj, gdzie nawet nie mają dróg asfaltowych. I pokazano także wizualizację sytuacji gdy ruscy zaatakują państwa bałtyckie, były jakieś animacje komputerowe jakieś CGI gdy polskie jednostki próbują się dostać na Litwę tą jedną marną drogą, a w tym czasie ruska artyleria ostrzeliwuje to miejsce i niszczy polskie czołgi (chyba Leopardy 2) i inne pojazdy, a ich wraki topią się w bagnach.

W pewnym momencie, już po zniszczeniu polskich jednostek, było pokazane że Polacy rzucają kawalerię do ataku, średniowiecznych rycerzy spod Grunwaldu i coś było mówione że będą oni szarżować na rosyjskie czołgi xd

#ukraina #wojna #rosja
  • 9
śniło mi się że w programie propagandowym Sołowiowa był odcinek poświęcony Przesmykowi Suwalskiemu


A nie śniło ci sie przypadkiem, że sie zesrałeś?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@komakow:

eh, zawsze znajdzie się ktoś kto #!$%@? takim tekstem ze aż się żyć odechciewa


Musisz miec strasznie smutne i nieszczęśliwie życie skoro wpis na portalu ze śmiesznymi obrazkami powoduje u ciebie niechęć życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Nateusz1: Swoją drogą to ciekawa ta kacapska propaganda. Polska o 11:00 jest przedstawiana jako militarna potęga z wielkimi aspiracjami, stanowiąca ogromne zagrożenie dla bezpieczeństwa rosji i ludów słowiańskich, polscy agenci mącą w polityce na całym świecie. Natomiast o 12:00 opisują Polskę jako zrujnowane państwo rolnicze, bez żadnych możliwości militarnych, bez przemysłu, totalnie bez znaczenia na arenie międzynarodowej.
Musisz miec strasznie smutne i nieszczęśliwie życie skoro wpis na portalu ze śmiesznymi obrazkami powoduje u ciebie niechęć życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@DanyDwaBanany: noo, oprócz bycia marudą to nie umiesz łapać analogii xd chyba jednak nie masz między kim być popularny z takim zestawem cech społecznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Strasznie duzo piszesz jak na osobę której żyć sie odechciewa xD


@DanyDwaBanany: milczenie jest złotem, dlatego #!$%@?ę trzy po trzy, bo kiedy rada głupca jest dobra, mędrzec jej posłucha. Czasem #!$%@? coś z sensem ( ͡° ͜ʖ ͡°)