Wpis z mikrobloga

siema witam jednego obserwatora
otwieram tag bo będę naprawiał oczy niedługo
byłem jeszcze w blikpolu w sopocie, żeby zweryfikować to co powiedzieli mi w optegrze prawie rok temu, bo miałem wtedy zespół suchego oka, no i też mają inne metody laserowe, więc może coś by się tam nadało jeszcze dla mnie
no i tu już blikpol zasługuje na wielki + bo podeszli bardzo profesjonalnie, dużo wytłumaczyli, pani lekarz ciągle mówiła co i jak, co teraz robi za badanie
no i do tego dostałem wydruki, czego w optegrze mi nie dali, wręcz powiedzieli dopiero po 2 tygodniach czy się nadaję na laserową korekcję
niestety skończyło się na 2 badaniach + topografii oka, rogówka za cienka, dokładnie 486um oko prawe, 490um oko lewe
pani zapytała czy kontynuujemy resztę badań, żeby posprawdzać siatkówkę itd. ale nie zdecydowałem się, więc wyszło taniej, bo i tak będę robił identyczny zestaw badań tylko w innej klinice
co ciekawe zostałem poinformowany, że na takiej rogówce nie podejmą się nawet częściowego zbicia wady, bo 500 to definitywne minimum, żeby cokolwiek ingerować w budowę oka - optegra chciała mi zbić do -4 :P
niestety nie robią tam soczewek fakijnych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
jak ktoś chce zrobić sobie laser to polecam blikpol, fajny personel, wydaje się że zna się na rzeczy - nie zapłacili mi za to, a mogliby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a co do soczewek polecili mi kilka klinik, jutro przedzwonię do bydgoszczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo dużo osób poleca i mam najbliżej
bliżej tylko do laguna w gdyni, ale oni robią soczewki od niedawna, więc się trochę cykam

#czlowiekzksiezycanaprawiaoczy #laserowakorekcjawzroku #soczewkifakijne
  • 6