Wpis z mikrobloga

Dawno nie byłem tak zadowolony z serwisu streamingowego jak z Disney Plus. Nie jestem tak dużym fanem Marvela czy Gwiezdnych Wojen by śledzić produkcje oryginalne tego serwisu, ale zakładka Star i większość biblioteki Foxa to jest coś na czym mi mocno zależało. Wszystkie sezony American Horror Story, Glee, Scream Queens, Buffy postrach wampirów, Archiwum X, bajek dla „dorosłych” jak Family Guy czy American Dad i mam zajęcie na długie godziny, bo są to produkcje które lubię oglądać lub zawsze chciałem nadrobić. Z początku myślałem, że miesiąc subskrypcji mi będzie starczyć ale na razie trzeci tydzień z rzędu jest to serwis streamingowy z którego najchętniej korzystam. Na plus co tydzień wychodzą nowe odcinki altualnie Solar Opposites i Zbrodni po sąsiedzku, które prędzej oglądałem na jakiś filmanach czy innych tego typu stronach bo prędzej legalnej możliwości u nas nie było. W porównaniu z Primem i Netflixem, które przydają mi się tylko do produkcji oryginalnych, tak Disney+ klasyki telewizyjne, których tamte serwisy mają porywnywalnie mniej. #streaming #netflix #disneyplus #amazonprimevideo