Wpis z mikrobloga

Robert pracował dla Spasionego Areczka. Musiał coś zobaczyć lub dowiedzieć się czegoś czego nie powinien, dlatego stał się niebezpieczny dla jego nielegalnych biznesów i musiał zniknąć. Nie pierwszy to raz kiedy to ludzie wokół tego Psychola kryminalisty znikają bez śladu. Od chwili kiedy Robert zniknął, Spasiony Areczek zmienił swój stosunek do Krzywego. Pozbycie się jego syna musiało wyglądać wyjątkowo drastycznie i stąd zapewne to miłosierdzie, a być może Spaślun boi się by Krzywy nie dowiedział jaki los spotkał jego syna. Lepiej mieć go pod kontrolą. Owinięty w siatkę ogrodzeniową z płytą chodnikową na dnie rzeki Saale raczej już nie wypłynie. To tylko przypuszczenia, ale to Areczek Kryminalista wie jaka jest prawda i co naprawdę stało się z Robertem. Wyrazy współczucia dla Rodziny . #patostreamy #spelunatv #kononowicz #majorsuchodolski #szkolna17
ArmataAgata - Robert pracował dla Spasionego Areczka. Musiał coś zobaczyć lub dowiedz...

źródło: comment_1658049958AmRgzffyjHJGzZkbcECaGY.jpg

Pobierz
  • 6
@Midnight_Animal: Jaja sobie pewnie OP robi, ale z tego jak jeszcze patrzyłem co tam u speluniarzy jak struś w Niemczech siedział to chyba on z dnia na dzień zniknął po tym jak jego stary krzywonos wyleciał z meliny czy tam poszedł w cug i go już prezes przez pewien czas nie wpuszczał. Nie pamiętam dokładnie, ale tak czy inaczej zniknął ze speluny zaraz po ojcu, a z tego co tam widziałem
Robercik pracował dla Areczka latając z jego towarem po mieście, chyba każdy to wie przecież. Co dalej się stało to tylko speluniarze wiedzą. Adaś i Boguś na pewno bo uciszają innych jak tylko temat Roberta się pojawia i po pijaku się wygadali że wiedzą co się stało ale nie można o tym mówić bo Arek zakazał. Myślę że po prostu wpadł z towarem i odsiaduje teraz swoje w niemieckiej celi.