Wpis z mikrobloga

Mirki, prosta sprawa (albo nie skoro pytam :D).
Potrzebuje monitora do macbooka. Myślałem, że szukanie takiego monitora będzie łatwiejsze. Może ktoś korzysta już w taki sposób i coś poleci.

Wymagania:
- 27 cali
- Rozdzielczość większa niż FHD
- Ma pełnić funkcje huba tzn. podłączam maca po USB-C do monitora i wszystko. Reszta urządzeń(mysz, klawiatura) podpięta na stałe pod monitor -> więc więcej niż 2 USB (A/3.0) w monitorze muszą być
- Cena do 2k, możliwie lekko ponad

Miałem już typ nawet (DELL UltraSharp U2722D 27”) ale w komentarzu typy piszą, że coś USB-C tylko do danych a nie do przesyłania obrazu

#monitory #macbook #macos #komputery #laptopy
  • 8
  • Odpowiedz
@fafel3: Ja mam jakieś LG (już modelu nie pamiętam). Ma 32 cale i po USB-C idzie obraz (kabel był do monitora dołączony). Jest 4k i ma HDR, ale HDR nie używam, bo kolorów nie da się ustawić dobrze wtedy. Ogólnie jestem zadowolony, bo tylko jeden kabelek do MacBooka idzie i go zasila przy okazji.
  • Odpowiedz
Miałem już typ nawet (DELL UltraSharp U2722D 27”) ale w komentarzu typy piszą, że coś USB-C tylko do danych a nie do przesyłania obrazu


@fafel3: Według instrukcji model U2722DE posiada USB C z przesyłem obrazu.

Port USB typu C na monitorze:

Można go używać alternatywnie, jako USB-C, DisplayPort 1.4 .

Obsługa USB Power Delivery (PD), z profilami do 90
  • Odpowiedz
@fafel3: ja mając Maca Mini z M1 i Della miałem problem z migotaniem obrazu. Support Della podsumował to krótkim "nikt nie mówił, że z Maciem będzie działać". Także loteria, najlepiej poszukaj po modelu monitora + M1 w google.
  • Odpowiedz