Wpis z mikrobloga

@Januszzex: Dlatego podejrzewam, że te m270 będą nośnikami atacmsów. W obecnej sytuacji na froncie innego zastosowania dla nich nie widzę, za to puścić na 200 km dwie duże rakiety z takiego głębokow zakamuflowanego w dziwnym miejscu dzięki gąsienicom, to widzę.
  • Odpowiedz
@Don_Hollywood: Teraz to mi kopara opadła a tego względu, że byłem święcie przekonany, że te ataki które od dwóch tygodni wykonują Ukraińcy były przeprowadzone nie tylko przez HIMARSy ale razem z M270. To tym bardziej szacun, za to co 4-6 pojedynczych HIMARSów potrafi zdziałać.
  • Odpowiedz
Teraz to mi kopara opadła a tego względu, że byłem święcie przekonany, że te ataki które od dwóch tygodni wykonują Ukraińcy były przeprowadzone nie tylko przez HIMARSy ale razem z M270.


@toworel: No i niewykluczone że miałeś rację. Tutaj wszystko jest płynne, a wiadomości z względów bezpieczeństwa także odbiegają często od rzeczywistości. Sam jestem skłonny uwierzyć, że HIMARSów od nieomal samego początku było więcej jak deklarowali Amerykanie. Gdy widzisz efekty i
  • Odpowiedz