Wpis z mikrobloga

where dodatek


@Exenex: chyba where dodatek do DL2? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie to techland nie ma z wiele do zaoferowania, cyberek dostał chociaż jakąś ekspansję marki w międzyczasie, netflixowe animę i planszówkę... druga sprawa, że wartość techlandu to czysta spekulacja, cdpr w rzeczywistości może być więcej warte, poza tym techlandu nie ma na giełdzie, więc jakby z tych śmiesznych artykułów nic nie wynika ¯\_(ツ)_/¯
świeży zakup co? teraz se będziesz obserwował ceny akcji?


@Prezydent_Polski: nie mam żadnych akcji na giełdzie ¯\_(ツ)_/¯ ogólnie jeśli bijesz do techlandu to ich nie ma na giełdzie, ich wartość została oszacowana przez parę dziennikarzy i to czysta spekulacja, a wy tu łykacie wszystko jak pelikany jak zwykle, jakby to były fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prezydent_Polski: słuchaj ja nie jestem jakimś fanatycznym hejterem jak wy, żeby ciągle nawijać o rzeczach, które miały miejsce lata temu, jak ten post Stanowskiego ¯\(ツ)_/¯ odnoszę się do tego aktualnego postu o techlandzie i usilnego przyrównywania ich do cdpr, a Ty wyjeżdżasz z czymś co miało miejsce dawno temu i nie ma nic wspólnego z obecną sytuacją, jak ktoś tu jest ignorantem to właśnie Ty, bo ignorujesz dwa fakty -
czterokrotnego spadku cen akcji cpdr


@Prezydent_Polski: a co to ma wspólnego z newsem o techlandzie? typie... dla Twojej informacji wartość rynkowa akcji spółki nie jest równa rzeczywistej wartości spółki, rozumiesz te słowa w ogóle? po premierze W3 akcje cdpr były przewartościowane, tak jak teraz przewartościowane bylyby akcje techlandu, gdyby cały ten post nie był wyłącznie spekulacją, bo tej firmy nie ma na giełdzie ¯\_(ツ)_/¯ jak już ich porównywać do cdpr to
@Prezydent_Polski: np. spompowana bańka przez spekulantów która nie ma absolutnie żadnego sensu. Temat wycen jest tak zawiły i pokrętny że nie da się tego wytłumaczyć logicznie. Wycena na giełdach ma często zerowe odniesienie do faktycznej kondycji spółek, ich zysków, przyszłości, przeszłości a jest coraz częściej sts-em i zabawką w reku grubych akcjonariuszy.

To że cdprojekt urósł do 400zł to był żart, a obecna kapitalizacja jest akurat całkiem realna niezależnie od tego
@Prezydent_Polski: jedyny fikołek jest w poście, że techland wykorzystało moment spadku wartości akcji cdpr, żeby podbić swoją wartość, o tym jest ten post jeśli przeczytasz ze zrozumieniem nagłówek ¯\_(ツ)_/¯
@tarkaz: nadal się nie odniosłeś do treści artykułu, którego dotyczy ten post. A jest w nim czarno na białym napisane, o spadku cen akcji cdpr i to nie byle spadek a 4 krotnym spadku. Pytałem jak to uzasadnisz, też jakiś fikołek? No i doczekałem się. Przeczytaj artykuł i dopiero się odzywaj, simpie badoskiego.

nadal się nie odniosłeś do treści artykułu


@Prezydent_Polski: #!$%@? mam w treść tego artykułu gościu, to wyssany z palca tekst na podstawie spekulacji jaką przeprowadził wcześniej puls biznesu, a ja się odnoszę do postu exenex gdzie wkleiła sam nagłówek i wy łykcie te bzdury ¯\_(ツ)_/¯ spróbuj myśleć samodzielnie i nie wierz we wszystko co czytasz, już cię tam wyżej wyjaśnił @skolfild w temacie tych akcji cdpr, także sobie to przeczytaj powoli
spróbuj myśleć samodzielnie


@tarkaz: wyłącz tv włącz myślenie iks de
Skoro tak już wyłączyłeś tv i włączyłeś myślenie to ciekawe czemu w każdym swoim wpisie dotyczącym choćby pośrednio cybercrapa i cdpr mało laski nie #!$%@? temu badoskiemu crapowi. Pewnie dlatego że włączyłeś myślenie.

A tekst nawet jeśli (podkreślam: nawet jeśli) jest wyssany z palca w znacznej mierze, to niechybnie porusza temat, który wyssany z palca nie jest, a którego nie skomentowałeś
@Prezydent_Polski: widzę, że nie masz zupełnie nic wartościowego juz do napisania i zaczynają się prywatne wycieczki, produkuj sie dalej idioto, tylko się ośmieszasz, z mojej strony rozmowa jest skończona