Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie śmieszą osoby co narzekają na Viaplay.
Wszedł gigant na rynek Polski , za 34 zł proponuje bardzo dobrą ofertę. Obiecali , że będą poprawiać jakość transmisji ale ludziom i tak nie dogodzisz. Wolą oni chyba płacić 120 zł u trzech operatorów , są przyzwyczajeni do dojenia z nich kasy.
#pilkanozna
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quardoz: no nie wiem, płacisz 34 zł, odpalasz Borussia-Bayern no i wyłączasz, bo masz czarny ekran przez pół godziny. Podobnie jak z KSW czy meczami Legii w pucharach, gdzie miałem szybciej transmisje o jakieś 2-3 minuty ze strumyka. Jakość obiecują od startu i nadal jest gówniana. Biorą premier league i jeszcze f1, jaka jest gwarancja, że znów się to nie #!$%@? jak będzie to trwało jednocześnie. Do tego cenę z czasem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Quardoz: do tej pory płaciłem tylko u jednego "operatora" czyli c+, który oferował nieporównywalnie lepszą jakość i miał u siebie obie ligi które oglądam: polską i angielską. Poza tym co to znaczy "obiecali", skoro nic nie robią w tym kierunku, szczególnie w temacie żałosnej rozdzielczości 720p? Pirackie streamy mają lepszą jakość od tego gówna.
@satch_: Jeżeli Viaplay ma w ofercie taki wielki pakiet sportowy za taką cenę , to osobiście ja mogę przeczekać tą jakość a z pewnością w przyszłości będzie lepiej. Chyba że ja tylko tak mam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Quardoz: ale kto powiedział, że nie podwyższą znacznie cen w przyszłym roku? Zresztą teraz standardem są TV 4k, niektórzy nawet 8k kupują, a tu trzeba się męczyć licząc na to, że łaskawie zainwestują w lepsze serwery i zapewnią odpowiednią przepustowość dla każdego użytkownika