Wpis z mikrobloga

Grzegorz Braun powołał parlamentarny zespół do powstrzymania "ukrainizacji Polski".

Podczas prac tego zespołu można było usłyszeć, że:

- nie ma powodów, by uważać Rosję za wroga
- co 4 ukraińska licealistka marzy o byciu prostytutką
- Ukraińcy roznoszą choroby
- mamy obecnie do czynienia z masową akcją przesiedlenia ludności

Nie, to nie żart.

https://twitter.com/PawelKuki/status/1547835284070359040

#ukraina #polityka
Pobierz waro - Grzegorz Braun powołał parlamentarny zespół do powstrzymania "ukrainizacji Pol...
źródło: comment_165787710517OHMoayG3Q9dqnyfikees.jpg
  • 28
nie ma powodów, by uważać Rosję za wroga

- co 4 ukraińska licealistka marzy o byciu prostytutką

- Ukraińcy roznoszą choroby

- mamy obecnie do czynienia z masową akcją przesiedlenia ludności


@waro:
-Nie ma powodów by nie uważać Ukrainy za sojusznika
-Co 3 rosyjska licealistka marzy o byciu prostytutką
-Rosjanie roznoszą choroby
-Mamy obecnie do czynienia z masowymi porwaniami i przesiedleniami, na terytoriach okupowanych przez Rosjan
co 4 ukraińska licealistka marzy o byciu prostytutką


@waro: nawet jesli to nie bylby stek bzdur to co jest w tym złego? Jesli jest popyt ze strony mężczyzn to dobrze jak będzie podaż ¯\_(ツ)_/¯
@waro: Tylko punkt 3 się zgadza, tam szczepienia są na jak się chce a jak nie to w sumie też ok xD. Braun prędzej pójdzie siedzieć niż dr. Niedziele któremu tak groził tym czy innymi atrakcjami jak powieszenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@waro: Śmieszne, bo jakby zamiast "Braun" wsadzić "Adolf Hitler" i zamienić Ukrainę na Polskę to mógłby się trafić artykuł z okolic 1938 roku

Adolf Hitler powołał w Reichstagu zespół do powstrzymania "polonizacji Europy"

Podczas prac tego zespołu można było usłyszeć że

- nie ma powodów, by uważać Polaków za ludzi

- co 4 Polka marzy o byciu prostytutką

- Polacy roznoszą choroby

- mamy obecnie do czynienia z masową akcją destabilizacji
Grzegorz Braun powołał parlamentarny zespół do powstrzymania "ukrainizacji Polski".


@waro: Ja podajesz źródło, to trzeba było dać linka do YT, a nie to twittera, gdzie ktoś jedynie cytuje, nie wiadomo jak wiernie, wypowiedzi polityków.

Tu jeszcze link do reklamowanej w filmie broszury, gdyby ktoś chciał się zapoznać ze szczegółami konfederackiej myśli narodowej https://konfederacjakoronypolskiej.pl/wp-content/uploads/2022/07/SUP-view-1.pdf
ZygmnuntIgthorn - > Grzegorz Braun powołał parlamentarny zespół do powstrzymania "ukr...
@waro: serio tak mówią czy ty i pacan z twittera się zesraliście?

Ja nie popieram Brauna, uważam, że w tym wypadku nie mają racji Żeby poznać o #!$%@? im chodzi to włączyłem sobie konferencje prasową i mówią np. o AIDS (to był/jest problem tam, znacznei większy niż u nas). Nie wiem czy wiecie ale do większości krajów nie dostaniesz pobytu jak masz AIDS (Kanada czy Australia, w takiej Nowej Zelandii to