Wpis z mikrobloga

@Atreyu: Mireczku, będziesz zadowolony.
Jedyny minus, że jak się wkręcisz to nie ma, że na drugim monitorze film czy serial leci - nie, nie. Jesteś w robocie. Dzieją się rzeczy. Pełne skupienie, mikro-menadżment. Nie ma żartów! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, gra jest dobra.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Fan Factorio, Prison Architect i Don't starve, który nie grał w rimworld? Kurde nie przyszłoby mi do głowy, że tacy ludzie mogą istnieć. Bierz chłopie, to jest jedna z najlepszych gier jakie grałem. Parę razy się odbiłem przez interfejs, ale byłem wtedy młody i głupi. Jak się wciągniesz to zostaniesz na dużo dłużej!
  • Odpowiedz
@Atreyu: fajne acz drogie jak na taką grę, dodatki są absurdalnie drogie (moim zdaniem). Nie ma multiplayera bez modów. Ale za to mody zajebiste.
  • Odpowiedz
@Atreyu: a tak, zapomniałem dodać. @Atreyu ma racje - pierwszych kilka kolonii nie przetrwa bo zginą z głodu, pragnienia, napadów bandytów albo sami siebie wyrżną bo zacznie im odwalać.

ale gra jest dobra!

ps. nie zabijaj wszystkich bandytów - niektórych da się przekonać, że z Twoją ekipą będzie lepiej ;)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: kupuj w ciemno. Ograsz vanille to potem masz taką potężną bazę modów, że ta gra po prostu nie ma prawa się znudzić jak lubisz ten gatunek gierek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Atreyu: Z całego serca polecam Rimworld, co rok/dwa zawsze wracam i gram ciągle przez cały miesiąc, ale przy bazach ogromnych rozmiarów i prawie setką modów gra staje się praktycznie nie grywalna w "endgame" (10 FPS przy prędkości X3 a jak dzieje się akcja to nawet spada do 1 FPS) nawet na high end sprzęcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz