Wpis z mikrobloga

@elgrecqo: czemu udostępniasz wpis najgorszego pisowskiego trolla, który w ten sposób bagatelizuje problem inflacji w PL? przejrzyj sobie wpisy tego gościa, gorszego pisowca to ze świeczką szukać
  • Odpowiedz
@elgrecqo: a ja ostatnio bylem w restauracji (i to hotel+ restaruracja, nie zadne speluno) w miescie powiatowym. Browar za 6zl. Dawno w takim szoku nie bylem i sprawdzalem czy nie dostalem menu z 2005 roku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elgrecqo: zależy jakie piwa, dla niektórych krafcików 25zl to normalna cena, wtedy dwie porcję ryby z frytkami i surówką za stówę to nienajgorzej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bambaleon: u mnie 7-9 zł cena w takim samym miejscu jeśli mowa o restaurację hotelową w mieście powiatowym. Natomiast knajpy na mieście, to powyżej 10 pln. Dla przykładu wściekły płaciłem jakiś czas temu 6 zł., a w tym tygodniu 10 zł
  • Odpowiedz
@elgrecqo: Sarbinowo, główna promenada przy morzu. Obiad (mięso/ryba, ziemniaki/frytki, surówka, kompot) w przedziale 30-35zł, piwo 10zł lane w szkle (nie w badziewnym plastiku).
  • Odpowiedz
@kmicic19: Wszędzie można znaleźć w dobrej cenie zarówno alko jak i żarcie. Mentalnością jednak Polaka jest "zastaw się, a postaw się", a jak idziesz jeść i siadasz w najdroższym ogródku na promenadzie to nie ma opcji że to będzie kosztowało 5 zł. Płacisz za to że wszyscy Cię widzą. Lokal też pewnie czynsz ma sporo wyższy ze względu na miejsce.
  • Odpowiedz
@lrllrlrr: W centrum Poznania można na spokojnie wypić piwo po 10-15zł. Oczywiście nie w jakiejś fancy restauracji, ale też nie na jakiejś melinie. I mowa tu o 500ml.
Więc licząc stówę za rybę (co i tak jest przesadzone mocno) to 400zł za 16 piw to już nieźle xD Za 25zł w Poznaniu wypijesz już krafta w fajnym miejscu.
  • Odpowiedz