Wpis z mikrobloga

@krykoz: Nie chodzi mi o pojedyncze zadania, bardziej o takie ogólne przygotowanie przed poprawą bo nie ukrywam że zabrakło mi 2% w pierwszym terminie a chciałbym sobie to wszystko przypomnieć i dobrze przerobić dział po dziale.
  • Odpowiedz
@kisielowskyy: Najlepiej po prostu przerabiać egzaminy z zeszłych lat i jeśli któryś temat się okaże niezrozumiały, to otwierasz zbiór zadań np. ze swoich lekcji i trzaskasz tamte zadania. Coraz częściej widzę, że ludzie próbują się uczyć matematyki oglądając filmiki. Niby spoko, na poznanie teorii, załapanie o co chodzi to jest może i dobry pomysł, ale nic Cię nie przygotuje do matury lepiej niż po prostu samodzielne rozwiązywanie zadań. Matematyka jest prosta,
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: Ooo dziękuję za taką rozbudowaną odpowiedź, nie oczekuję że patrząc na same filmiki nauczę się wszystkiego ale łatwiej mi się przyswaja wiedzę kiedy ktoś krok po kroku wytłumaczy jak to działa i jak ugryźć dane zadanie a potem oczywiście rozwiązuje ćwiczenia i przykłady na własną rękę ale chodzi mi właśnie o to początkowe wytłumaczenie co to i na co to.
  • Odpowiedz