Wpis z mikrobloga

@Amoberus: dominowali polska ligę, zachodzili daleko w Pucharze UEFA (dzisiejsza liga Europy)1 i dymał tam parme czy schalke. Pewnie jesteś za młody by pamiętać. Glupi Groclin pykał man city (fakt faktem nie była to potęga Anglii, ale jednak premier legue). Lech poznań z Juventusem grał jak równy z równym
@pu100stan: Po pierwsze nie rozmawiajmy o Lidze Polskiej bo Legia tutaj miała dłuższą dominacje, po drugie nie rozmawiamy o poszczególnych meczach tylko o osiągnięciach, bo tak napisałeś, wiec podaj mi Wisły osiągniecia w tamtym czasie, a ja podam Ci Legii i mozna rozmawiać
@Amoberus: ale co ty mi podasz? Rundę grupowa? Wisła w Europie potrafiła niszczyć kluby bogatsze. Kiedyś nie było fazy grupowej w UEFIE i nie wiem jak się odnieść do tego, ale np 1/16 pucharu UEFA to dużo więcej niż 1/16 ligi Europy
@pu100stan: Dlaczego, przeciez sam stwierdziłes ze to liga europy, dodatkowo Legia grała w lm i wyszła dalej grac pucharach z niej :) a to już coś :) i wychodziła z grup LE. wiec nie przeceniaj Wisły, dawała emocja, fakt, dobrze nas reprezentowala, fakt, ale nie szalejmy ze o wiele lepiej niż Legia, albo ze lepiej niż Legia. Bo ty te osiągnięcia Legii tak oplułeś jak by to byly najgorsze osiągniecia w