Wpis z mikrobloga

Sanna Marin, premier Finlandii, najmłodsza premier w historii (objęła urząd w wieku 34 lat), po inwazji kacapów na Ukrainę rozpoczęła process akcesji Finlandii do NATO. Zdjęcie zrobione na festiwalu muzycznym w Ruisrock w trakcie jej urlopu.

Jaja większe niż u 90% polityków a do tego klasa i wygląd. "Lewaczka" wg. polsko-katolickich standardów. Wychowana przez jednopłciowe małżeństwo - matkę i jej partnerkę. Mieszka z mężem, ma córkę.

Porównuję do Polskich polityków i przed oczami mam starych dziadów, otłuszczone ryje, dewoty z krzyżem w zębach albo oszołomy twierdzące że baba ma z kuchni nie wychodzić.

#finlandia #polityka #polska #bekazprawakow
Wujek_Fester - Sanna Marin, premier Finlandii, najmłodsza premier w historii (objęła ...

źródło: comment_1657791038oOVhkjtdvcvsncpDPxOuyf.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Wspaniały pomysł! Zamieńmy naszych tłustych i niekompetentnych polityków na równie niekompetentnych, ale fajowo ubranych. Mata na prezydenta!

Niczym sie miernoto nie różnisz intelektualne od tych starych bab, które wybierają polityków na podstawie budzącego zaufanie wyglądu. Jesteś tak samo głupi.
  • Odpowiedz
@file_get_contents: A czy ona jest niekompetentna? Po prostu op przedstawia wizję że dobry z niej polityk bez względu co utrzymuje narodowa husaria imienia Jana Pawła o podobnych ludziach.

W Polsce prawie 8 rok rządzi bogobojna heteroseksualna prawica a mamy takich chlew że szkoda słów.
  • Odpowiedz
  • 8
@vrim Socdem, czyli kapitaliści z lewicowymi ciągotami. To jest centrum akurat. Lewica się do socdemu nie przyznaje nazywając ich linkami, kiedy prawica nazywa ich lewakami.
  • Odpowiedz
@Frasad: Był taki sam chlew jak rządziło SLD, AWS i PO. Teraz masz dowód, że socjalizm i rozdawnictwo nie działa, bo prowadzi do zapaści. No nic - pójdźmy dalej w kierunku przepaści, wybierzmy nieuka Zandberga i jego popleczników, albo wróćmy do kłamcy i oszusta Tuska. Brałem udział w każdych wyborach od 2000 roku i dziś już wiem, że nie pójdę do żadnych następnych. Ja sobie poradzę ekonomicznie, a reszta niech
  • Odpowiedz
@Frasad: Dorobek naukowy Zandberga, który przytoczyłeś jest tak świetny jak dorobek naukowy Kaczyńskiego (który też mądrą pracę pisał doktorską: "Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą").
Gówno warty - jaby ktoś nie załapał.
Na parwdę od teologów to się Zandberg niczym nie różni ze swoją pracą doktorską.

A do tego przy Zandbergu zawsze trzeba wspomnieć, że chłopaczek robił się na nową twarz polityki a od 2000 roku jest związany z
  • Odpowiedz
Zamieńmy naszych tłustych i niekompetentnych polityków na równie niekompetentnych, ale fajowo ubranych. Mata na prezydenta!


@file_get_contents: wolałbym, żeby rządził Mata niż kaczor i jego świta #!$%@?ów.
  • Odpowiedz