Wpis z mikrobloga

Sanna Marin, premier Finlandii, najmłodsza premier w historii (objęła urząd w wieku 34 lat), po inwazji kacapów na Ukrainę rozpoczęła process akcesji Finlandii do NATO. Zdjęcie zrobione na festiwalu muzycznym w Ruisrock w trakcie jej urlopu.

Jaja większe niż u 90% polityków a do tego klasa i wygląd. "Lewaczka" wg. polsko-katolickich standardów. Wychowana przez jednopłciowe małżeństwo - matkę i jej partnerkę. Mieszka z mężem, ma córkę.

Porównuję do Polskich polityków i przed oczami mam starych dziadów, otłuszczone ryje, dewoty z krzyżem w zębach albo oszołomy twierdzące że baba ma z kuchni nie wychodzić.

#finlandia #polityka #polska #bekazprawakow
Wujek_Fester - Sanna Marin, premier Finlandii, najmłodsza premier w historii (objęła ...

źródło: comment_1657791038oOVhkjtdvcvsncpDPxOuyf.jpg

Pobierz
  • 29
@Frasad: Był taki sam chlew jak rządziło SLD, AWS i PO. Teraz masz dowód, że socjalizm i rozdawnictwo nie działa, bo prowadzi do zapaści. No nic - pójdźmy dalej w kierunku przepaści, wybierzmy nieuka Zandberga i jego popleczników, albo wróćmy do kłamcy i oszusta Tuska. Brałem udział w każdych wyborach od 2000 roku i dziś już wiem, że nie pójdę do żadnych następnych. Ja sobie poradzę ekonomicznie, a reszta niech nawet
@Frasad: Dorobek naukowy Zandberga, który przytoczyłeś jest tak świetny jak dorobek naukowy Kaczyńskiego (który też mądrą pracę pisał doktorską: "Rola ciał kolegialnych w kierowaniu szkołą wyższą").
Gówno warty - jaby ktoś nie załapał.
Na parwdę od teologów to się Zandberg niczym nie różni ze swoją pracą doktorską.

A do tego przy Zandbergu zawsze trzeba wspomnieć, że chłopaczek robił się na nową twarz polityki a od 2000 roku jest związany z partiami