Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? ten boxdel który mial #!$%@? jaja na bagiete i nagle wielki przyjaciel i przykleja się do niego razem ze swoimi przychlastami, bo zdobył trochę popularności i ludzie go lubią
Może niech też zaczną zatrudniać w.fame.jakies nietypowe, ciekawe, dziwne na swój sposób postacie, inne niż reszta zamiast twitchowych nudnych wafli dla dwunastolatków to nie będzie musiał co chwilę do kogoś innego się przyklejać
#famemma
  • 10
  • Odpowiedz
@essos: co nie zmienia faktu, że sam od siebie dał bagiecie 7k + oddał hajs z donejtów, czyli łącznie ponad 27 tysięcy. nie wiem jak ty, ale ja mając 380 tysięcy subskrypcji jeżeli miałbym wybierać pomiędzy 27k pln a 10k subów to bym wolał siano
  • Odpowiedz
@riseno: Od poczatku było zbierane na bagiete, wiec nie mialby tyle bez Bagiety.

I to co ty bys zrobil nie ma znaczenia. On ma kupe siana i wie ze mu sie to zwroci
  • Odpowiedz
@essos: dlatego uważam, że zrobił to z chęci pomocy, a nie pobudek finansowych. pewnie jeszcze długi czas minie jak sobie będzie w brodę pluł, że nie zakontraktowali bagiety.

poza tym rozróżnij troszeczkę sytuacje. donejty nie szły od początku dla bagiety, to bombel wyszedł z inicjatywą, że je przekaże. był to czynnik, który ludzi zmotywował do wpłacania. równie dobrze bombel mógł mieć #!$%@?, wpadło by z 5k, z czego on i tak
  • Odpowiedz
poza tym rozróżnij troszeczkę sytuacje. donejty nie szły od początku dla bagiety, to bombel wyszedł z inicjatywą, że je przekaże. był to czynnik, który ludzi zmotywował do wpłacania.


@riseno: No ro mowie o tym kurła. Bez bagiety nie mial by tam tyle uzbierane

dlatego uważam, że zrobił to z chęci pomocy,


@riseno: Dlatego czyli dlaczego? Bo ja napisalem, że bez bagiety by tle nie dostal, a dostal nowych widzów i
  • Odpowiedz
@riseno: Bagieta szukał sposobu na wyjście z długów już w okolicy 2018 i sam się zgłaszał do boxdela i goli, że chce walczyć. Tam podobno Gola dał dupy ale mógł pomoc już wtedy. W 2020 bagieta robił zbiórkę na wsparcie przy spłacie zadłużeń, boxdel już wtedy woził się drogimi autami, fame robił się coraz bardziej popularny jakoś mu nie pomógł. Bagieta został ogłoszony jako zawodnik royal division, jak wyszło z gala
  • Odpowiedz
@odyn88: Tutaj masz wszystko opisane przez samego bagietkę: https://zrzutka.pl/7ud36w
Praktycznie cały dług jest przez jego firmę budowlana a raczej nieumiejętność prowadzenia firmy i logikę bagiety. Np stwierdził ze 3 kolizje i wypadek zakończony dachowaniem to wina tego, że ma dziewczyne wiec z nią zerwał. Wykonał robotę za 8 tysięcy, ktoś mu nie zapłacił a on odpuścił, już nie wspominając o tym, że mając firmę i kredyty na plecach nie zrobił tego
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93:

Miałem dachowanie samochodem do takiego stopnia, że samochód nie był możliwy do uratowania. Zdecydowałem, że trzeba coś zmienić. Zerwałem z dziewczyną i od tej pory ponad 3 lata nie zarysowałem nawet auta, a prawo jazdy mam już 14 lat. - Bagieta


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz