Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Cześć, pytanie amatora. Czy jest możliwość dokupienia takiego elementu? Umarł mi switch POE, po otwarciu i oględzinach zauważyłem, że ten element jest upalony. Google za wiele mi nie pomogło.

AH8679S
S2003

Element jest malutki, musiałem zainwestować w lupę x30, żeby odczytać symbol bo już chyba oczy nie te... :D

#elektronika
StanislawAniol - Cześć, pytanie amatora. Czy jest możliwość dokupienia takiego elemen...

źródło: comment_1657648561pSmJaJEeZFB80TFkvo2uJ2.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@StanislawAniol: zrób zdjęcie z większej odległości, żeby było widać co jest do okoła tego układu. Wtedy będzie łatwiej odgadnąć jego funkcję (może faktycznie to driver do mosów, jeśli w pobliżu są jakieś grusze mosy).
  • Odpowiedz
@StanislawAniol: Weź go odlutuj i podaj na dławik z zasilacza 3.3V i obczaj ile i prądu wciąga i jak mocno grzeje się IC+ IP1710, mam całe pudełko takich switchy i przeważnie jak upalona jest ta przetwornica to i switch-chip też.
  • Odpowiedz
@zetisdead: uuu, to już w takim razie wyższy level naprawy niż zdołam ogarnąć, liczyłem co najwyżej na kupić i przelutować ten element ;) Switcha już i tak musiałem kupić nowego bo to od monitoringu a tego myślałem po prostu wskrzesić for fun.
  • Odpowiedz