Wpis z mikrobloga

@qscc: też jestem przeciwnikiem, ale kurde co kupić innego? Sedanów nowych prawie nie ma, nawet passata nie dostaniesz w sedanie. Fajne sedany są pod 200 k jak Stinger czy Arteon. 2-3 latków się nie opłaca kupować nawet, mercedes czy BMW poza zasięgiem finansowym żeby było coś sensownego. Zostają kompakty i crossovery
  • Odpowiedz
@Adams_GA:

Dlaczego nie oplaca sie kupowac? Przeciez co mialo stracic to stracilo, 2-3 latek to przeciez nadal swiezy samochod, a czasem dostaniesz z lepszym o wiele wyposazeniem niz z salonu gdyby nawet byla taka mozliwosc bo po prostu budzet mialbys za maly?
  • Odpowiedz
@qscc: nie oplaca sie bo aktualnie 2-3 latki są niewiele tańsze niż nowe auta. To juz nie te czasy ze 3 letnie auto mozna bylo kupic za 60% wartosci nowego.
@dzem_z_rzodkiewki: octavia może chociaż słyszałem ze jakies mega problemy ze skodą są teraz generalnie i awaryjnością wszystkiego
  • Odpowiedz
- C-HR,

- T-Roc,

- Kia Xceed


@Adams_GA: w środku to raczej nieduże auta. 2+1 pewnię się da, ale szału nie będzie. Tym bardziej z małym bagażnikiem. Mam C-HR z silnikiem 2.0 i powiedziałbym, że dla 2 osób bardziej, bo tak u nas jeździ. Lepiej pomierz w salonie.
  • Odpowiedz
@qscc: 2-3 letnie auta w obecnej sytuacji nie są znowu takie tanie, poza tym wiele z nich to poleasingowe i tuż po utracie gwarancji lub na granicy - spodziewaj się pierwszych dużych wydatków jako drugi właściciel, bo pierwszy pozbywając się auta tak szybko nie zawracał sobie tym głowy.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: dolozyc, uzywke albo kupic cos co bedzie mniejsze przez co za kilka lat bedzie potrzeba zmienic bo jednak za ciasno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Imo superb najwiecej oferuje z tego co potrzebujesz przy jednoczesnym niskim koszcie bo nastepne cos wiekszego to.. x5? XD
Malo ktore auto jest przestronne niestety.
  • Odpowiedz
@PeterFile: nie no superb pod kątem miejsca jest ogromny, chociaż ma to też swoje minusy w mieście. Przemyślę, może są sensowne używki może nie ma co się pchać w nowe
  • Odpowiedz