Wpis z mikrobloga

@DEJW88: obrzydliwy gosc. A jeszcze gorsi sa ludzie, ktorzy ograniczaja jakiekolwiek obrazy wobec tego czegoś czytaj Rafalali. Dla mnie trans to chora psychicznie osoba, ktora wymaga leczenia ale raczej leczenie nic nie da. Jest to strasznie odrzucajaca i obrzydliwa choroba psychiczna. Mam nadzieje, ze Maff przebadala sie na wszystko po tej kurtyzanie.
Wyobrazcie sobie, ze typ was zdradza z transem i zaraza adidasem czy zoltaczka. Przeciez to jest niewybaczalne i powinno
  • Odpowiedz
@corryand: Problemem nie jest to, że Rafalala jest osobą transpłciową tylko to, że jest osobą obrzydliwą z charakteru. Tyle ilu osobom już rozwaliła życie, szantażowała, to się w głowie nie mieści. Jedyne co mam nadzieję, że rzeczywiście teraz się prawnie ktoś za nią weźmie. Co nie zmienia faktu, że Seba odwalił. Podobnie jak kiedyś partner Eweliny Lisowskiej. Ach te złe kobiety, o których codziennie czytam na wykopie ^^

Jest to strasznie
  • Odpowiedz
@philosophy: tak na wszystkie zboczenia i patologie taka lewica jak ty dorobi sobie fobie. Ciekawe kiedy pojawi sie pedofiliofobia, zoofiliofobia, gwałtofobia itd. Trans to chory psychicznie, zaburzony czlowiek, ktoremu sie wydaje, ze jest innej plci niz biologicznie sie urodzil. Jak ktos widzi omamy albo mysli ze jest Napoleonem i ma schizofrenie to normalnie nazywamy to choroba psychiczna ale jak chlop mysli ze jest baba to normalka xD Owinmy sie teczami i
  • Odpowiedz
@corryand: Ile w Tobie agresji i skłonności do nadinterpretowania wypowiedzi. Z resztą nie pierwszy raz. Nic nie pisałam o pedofilii, zoofilii, standardowe, prawackie urojenia. Dobrze, że nauka idzie do przodu, szkoda że niektórzy jak Ty stoją w miejscu.
Szkoda, że sam siebie nie zdiagnozujesz na podstawie swoich postów na wypoku, bo masz prawdopodobnie sporo rzeczy do przepracowania.

winmy sie teczami i protestujmy ze chlop przebrany za babe nie jest tolerowany przez
  • Odpowiedz
@philosophy: prawakiem tez nie jestem a osoba racjonalna bez zadnych zboczen i zaburzen osobowosci i urojen jak te chlopy przebrane za baby i inne dziwolągi xD Obrzydlistwo, poszedlbym i narzygal im na ryj tak mnie to obrzydza i pozamykał w psychiatrykach i wykastrował rowniez z calym pokoleniem, żeby wiecej jaj nie skladali.
  • Odpowiedz
prawakiem tez nie jestem a osoba racjonalna bez zadnych zboczen i zaburzen osobowosci i urojen

urojen jak te chlopy przebrane za baby i inne dziwolągi xD Obrzydlistwo, poszedlbym i narzygal im na ryj tak mnie to obrzydza i pozamykał w psychiatrykach i wykastrował rowniez z calym pokoleniem, żeby wiecej jaj nie skladali.


@corryand: Czy czytasz czasem co piszesz? Ty się sam punktujesz. Ciekawy fetysz rzygania do ryja facetom w kieckach. Biedni
  • Odpowiedz
@corryand: #!$%@? całkiem od tego konkretnego wpisu bo nie chce mi się z Tobą wchodzić w dyskusję to patrząc na Ciebie czy przez pryzmat wątku z ekipą, fame mma, Ukrainy itd to jesteś mega smutnym człowiekiem i współczuję Ci
  • Odpowiedz