Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie dziwiło gadanie zagranicznych inceli o "justbewhite" i ogółem tego całego bólu dupska, kiedy ktoś wygląda na białego człowieka.
Prawdą jest, że największymi moggerami są Mokebianie. Brzydki biały ze słabym social skillem co najwyżej może zakisić ogóra we wstrętnej, błotnej, ziemniaczanej Azjatce z 3 świata (i to tylko wtedy, kiedy nie jest biedny), a taki sam Mokebianin może peklować średnie, a czasem nawet i ładne europejskie Julki, zwłaszcza w takich krajach jak Polska.
Biały musi być przy kasie, a czarnemu wystarczy jego czarny buzdygan... Ciężka praca vs natura.
Just Be Black is too brutal...
#blackpill #przegryw
  • 8
Bzdura biały jest pożądany na całym świecie, w Afryce czy Ameryce południowej czy w Azji. Kobiety po prostu lubią egzotykę niezależnie od kraju pochodzenia i tyle. Ty też mając do wyboru 10 atrakcyjnych białych i 1 atrakcyjna Azjatkę czy latynoske pewnie skusiłbys się na coś czego nie znałeś jeszcze.
@RKS_Chuwdu: Biały jest pożądany w krajach 3 świata głównie ze względu na kasę, jak biały jeździ na wakacje do takich krajów, to wszędzie chcą go orżnąć xD w bardziej rozwiniętych krajach jak Japonia czy Chiny już takiego zainteresowania nie budzi, tym bardziej jak jest brzydki.
A Mokebe jest pożądany przez Europejki przez to, że ma czarnego buzdygana.
Patrz też na to, jaki mamy wybór = brzydki biały ma obrzydliwe błotne femoidy
@Gigazyeb: No niestety #!$%@?, mam ziomka w Afryce który nie wydał ani złotówki na laski w Afryce a wyglada jak przeciętny bywalec tagu, do tego gdybys nie żył wyobrażeniami tylko pojechał do tych miejsc naprawdę to zdziwiłabyś się jak zadbane potrafią być czarne w klubach w kenii czy ugandzie, wpisz w necie zobacz, filmiki na youtubie cokolwiek. Tak samo jest w Azji. Kobiece zadbane a w Europie kult feminizmu. Co do
@RKS_Chuwdu: "mam ziomka..." zaczyna się ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą, przeciętny mirek na tym tagu to oskarek, któremu się nudzi i chce potrollować.
Po tym jak spędziłem 5 minut na oglądaniu kobiet w Kenii, to śmiało mogę stwierdzić, że te ładniejsze to są te zatrudnione w klubach lub prostytutki, także no...
Cherry picking kilku ładnych dziewczyn z tego kraju nie przejdzie, bo żeby to obalić, wystarczy pobrać
Gigazyeb - @RKS_Chuwdu: "mam ziomka..." zaczyna się ( ͡° ͜ʖ ͡°) zresztą, przeciętny m...

źródło: comment_1657617378TZO7D9I0hka3XuqzRdpYei.jpg

Pobierz
Laski bardzo fajne, dalej to kwestia gustu tak jak napisalem tobie moga sie podobac biale. Z czarnymi na stale tez zauwaz nie wiaze sie jakis wielki procent bialych kobiet. Bardziej jak juz to przygoda tak samo dziala w druga strone. Co do zarzutow "mam ziomka" to jak mam Ci inaczej udowodnic? Sam mozesz powpisywac w necie fanpejdzie klubow z afryki czy azji i tam zdjecia zwyklych ludzi wcale kobiety nie odstaje poziomem